OstroVit HMB 210g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: В наявності
375 грн

Кількість

 

OstroVit HMB продукт, який служить джерелом високоякісного HMB (гідроксіметилбутірат). Гідроксіметилбутірат або HMB - це органічна кислота, яка утворюється в організмі людини внаслідок розщеплення амінокислоти лейцину, яка входить до складу BCAA. Лейцин виявляється в дуже високих концентраціях в м'язовій тканині. Під час силових тренувань мікропошкодження м'язів призводить до руйнування лейцину, а отже і збільшення рівня HMB. Спортивні харчові добавки, які містять HMB роблять значний позитивний вплив на анаболічні і антикатаболічні процеси в організмі.

Крім того, HMB сприяє зменшенню жирового прошарку, регенерації м'язових клітин і захищає м'язові тканини при інтенсивних фізичних навантаженнях. НМВ є метаболітом розгалуженим ланцюгом амінокислот, і відіграє важливу роль у синтезі білка. Додатковий прийом НМВ дає організму можливість швидко відновлюватись, зводячи до мінімуму кількість білка, який розщеплюється в м'язах після тренування. З цієї причини гідроксіметилбутірат став популярною добавкою в бодібілдингу. Як результат, ваші м'язи будуть в анаболічному стані значно довше, що дозволяє збільшити потенційний ріст м'язів. Гідроксіметилбутірат підвищує спортивні результати за рахунок прискорення гіпертрофії м'язів у відповідь на силові тренування.

Особливості HMB:

  • позитивний вплив на анаболічні і антикатаболічні процеси в організмі
  • пригнічує катаболізм
  • сприяє зменшенню жирового прошарку
  • захищає м'язову тканину під час силових тренувань
  • дозволяє збільшити потенційний ріст м'язів
  • регенерація м'язових клітин
  • швидке відновлення після тренувань

Склад:

бета-гідроксіметилбутірат, таурин, піридоксину гідрохлорид, лимонна кислота (регулятор кислотності)**, ароматизатор**, сукралоза (підсолоджувач)**, стевіол-глікозиди (підсолоджувач)**.

**Інгредієнти, що використовуються у продукті із смаковою добавкою.

Лабораторні висновки:

Мікробіологічні тести

Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 1,5 г (1/2 ложки) змішують з 100-150 мл. води або Вашого улюбленого соку. У дні тренувань пити одну порцію після тренування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1.5 g (1 порція)
BETA-HYDROXY METHYLBUTYRATE / БЕТА-ГІДРОКСІ МЕТИЛБУТИРАТ 3000 mg* / 2754 mg
TAURINE / ТАУРИН 30.0 mg
VITAMIN B6 / ВІТАМІН B6 3 mg (214 %**)
версія PURE (без смакових добавок) *
RDA - відсоток рекомендованої добової дози **
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 3 g
Мірна ложка 6 g
Порцій в упаковці 70

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари