OstroVit PUMP Pre-Workout 300g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: В наявності
299 грн 342 грн

Нова передтренувальна формула для спортсменів, яка збільшить спортивний потенціал, прискорить анаболічні процеси в організмі. Працює вже з першого прийому, ваші тренування будуть переходити на абсолютно новий рівень, ваші м'язи будуть налиті як «камінь», вени будуть підніматися над рівнем шкіри, надаючи красивий венозний малюнок.

Ostrovit Pump PreWorkout за рахунок аргініну та цитруліну - збільшує вироблення оксиду азоту (NO), який відповідає за обмінні процеси між судинами і тканинами, тим самим збільшуючи діаметр судини, а значить і збільшуючи надходження поживних речовин до тканин, і навпаки, виводить недоокислені продукти метаболізму від тканин, тим самим не засмічуючи самі тканини. Завдяки бета-аланіну - ви забудете про втоми, процеси відновлення будуть значно прискорені. Також присутні біологічні добавки, такі як: тирозин, карнітин, кофеїн, лейцин і таурин.


Особливості PUMP Pre-Workout:

  • прискорює анаболічні процеси
  • підвищує витривалість
  • прискорює відновлення
  • пампінг (це ефект різкого припливу крові до м'язів, що виражається в підвищенні тиску в судинах і м'язових клітинах)
  • фокусування уваги на тренуваннях
  • приплив енергії

Склад:

бета аланін, аргінін, цитрулін малат, таурин, лимонна кислота, L-лейцин, L-карнітин, L-тирозин, ароматизатор, кофеїн безводний, сукралоза - підсолоджувач, стевіол глікозиди - підсолоджувач.


Рекомендації щодо застосування:

одну порцію (10 г - 2 мірні ложки) змішати з 200-300 мл води або Вашого улюбленого соку. Пийте безпосередньо за 20 хв до тренування. 

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
BETA ALANINE / БЕТА АЛАНІН 3500 mg
ARGININE / АРГІНІН 3500 mg
CITRULLINE MALATE / ЦИТРУЛІН МАЛАТ 915 mg
TAURINE / ТАУРИН 500 mg
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 500 mg
L-CARNITINE / L-КАРНІТИН 250 mg
L-TYROSINE / L-ТИРОЗИН 300 mg
CAFFEINE ANHYDROUS / КОФЕЇН БЕЗВОДНИЙ 200 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 5 g
Порцій в упаковці 30

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку