OstroVit TAURINE 300g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232611243
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
249 грн

Кількість

 

Taurine спортивна харчова добавка, яка служить джерелом чистого таурину. Таурин - амінокислота, яка синтезується з цистеїну і метіоніну. Вона не входить до складу білків організму, але бере участь у багатьох біохімічних і фізіологічних процесах. Під час інтенсивних тренувань, синтезується серотонін - гормон, який запускає каскад катаболічних процесів. Таурин перешкоджає утворенню серотоніну. Завдяки цьому, ви не відчуває втому, і тренування можуть проходити набагато довше і інтенсивніше.

Людський організм виробляє невелику кількість таурину, якого недостатньо для атлетів, що піддають своє тіло важким фізичним навантажень. Таурин необхідний для нормального функціонування скелетних м'язів та сприяє зниженню рівня цукру в крові, усуває дистрофію м'язів. Таурин вкрай необхідний для підтримки нормального обміну речовин. Оптимальна (необхідна) кількість повинна надходити з їжею або із спортивними добавками, так як у людини синтез цієї речовини обмежений.

Таурин бере участь у процесах передачі енергії і сприяє виведенню шлаків. Стабілізує клітинну мембрану та регулює концентрацію кальцію. Різними способами бере участь у процесах формування та підтримки здоров’я. Окрім цього, бере участь у нормалізації рівня рідини м’язевих клітин, в транспорті мінеральних речовин, впливає на рівень інсуліну та адреналіну, на обмін речовин, на травлення жирових продуктів, на імунну систему.


При низькому рівні таурину в організмі можуть виникати різноманітні розлади, наприклад, захворювання серцевого м’язу, аномальний розвиток сітківки, гальмування в рості. Усі вільні амінокислоти, що присутні у серці, на 50 % складаються із таурину. Він здійснює позитивний вплив на серцевий м’яз. Численними науковими дослідженнями підтверджено, що таурин знижує кров’яний тиск. Таурин допомагає нормалізації рівня кальцію всередині клітини, здійснює позитивний вплив при стресових станах, при виробленні екстремальної енергії.

Особливості Taurine:

  • зберігає азот
  • пригнічує катаболізм, зменшуючи вироблення серотоніну
  • підтримка нормального обміну речовин
  • зменшує втому
  • знижує рівень цукру в крові
  • регулює рівень холестерину в крові
  • сприяє транспортуванню креатину в м'язову тканину

Склад:

таурин.

Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 3 g (1/2 ложки) змішують з 100-150 мл води або Вашого улюбленого соку. Приймати одну порцію перед тренуванням.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 3 g (1 порція)
TAURINE / ТАУРИН 3000 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 3 g
Мірна ложка 6 g
Порцій в упаковці 100

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари