Про Нас

OSTROVIT.IN.UA© - найпопулярніший інтернет-магазин спортивного харчування OstroVit в Україні.

 • дві мови інтерфейсу: українська та російська
 • працюємо вже понад 7 років
 • пропонуємо широкий асортимент офіційної продукції бренду OstroVit
 • цінова політика встановлюється без посередників і Ви можете бути впевнені, що наші ціни обгрунтовані
 • постійні клієнти користуються дисконтною програмою, яка передбачає можливість отримати постійну знижку 10%
 • продукція проходить ретельну апробацію і верифікацію на відповідність стандартам GHP і GMP

ОSTROVIT.COM.UA© - найпопулярніший інтернет-магазин спортивного харчування OstroVit в Україні.

ОСТРОВІТ.УКР© - національний кириличний домен України.

Швидкий пошук по точній назві сайту, завдяки можливості написання імені сайту російськими та українськими буквами.

ВИРОБНИЦТВО ТМ OSTROVIT
Технологічний процес виробництва продукції

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - роздрібних покупців. У вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% у ваших руках. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб правильно проінформувати. Для цього ми готуємо розгорнутий опис товару, статті та новини.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ВИБОРУ

Ми прагнемо надати максимум корисної інформації про товари. Сайт OSTROVIT.IN.UA - сучасний та простий у користуванні інтерфейс, ефективний та зручний для вебсерфінгу сторінок. За допомогою 3D-перегляду покупець злегкістю ознайомиться із потрібним продуктом, його описом, складом тощо.

ЗРУЧНА ДОСТАВКА В УСІ РЕГІОНИ

Усі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Ми доставляємо товари без передоплати в усі обласні центри України. Ви отримаєте своє замовлення вже наступного дня. Для зручності під час оформлення замовлення застосовується автоматичний підбір населених пунктів та відділень.

«OSTROVIT ™»

Заснована в 2010-11 рр., польська компанія OstroVit на сьогоднішній день стала одним з визнаних лідерів європейського ринку спортивного харчування. Місією компанії OstroVit є створення продуктів з високою якістю, прозорим складом і з максимально доступною ціною.

Компанія пропонує широкий асортимент харчових добавок як для професійних атлетів, які прагнуть до найвищих спортивних досягнень, так і для любителів, що активно займаються спортом для підтримки фізичної форми, а також людей, що ведуть активний спосіб життя. Виробник пропонує широкий асортимент продукції: амінокислоти, протеїни, вуглеводні добавки, різного роду вітаміни та мінерали, передтренувальні препарати, креатини, жироспалювачі та ін.

У виробництві харчових продуктів OstroVit використовуються виключно натуральні компоненти, застосовуються самі передові технології. В основу харчових добавок OstroVit покладені науково обгрунтовані формули, вся продукція проходить ретельну апробацію і верифікацію на відповідність стандартам GHP і GMP. Продукція OstroVit абсолютно безпечна для здоров'я і повністю відповідає жорстким вимогам ЄС, що пред'являються до продуктів харчування.

Інноваційний підхід до розробки спортивного харчування, використання новітніх досягнень науки і технологій харчової галузі дозволяють компанії OstroVit пропонувати препарати найвищої якості за конкурентними цінами. Завдяки цьому препарати під фірмовою торговою маркою OstroVit Nutrition завоювали визнання атлетів у всіх європейських країнах.

ПЕРЕВАГИ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ OSTROVIT:

 • успішний досвід компанії в області створення і виробництва спортивних харчових добавок
 • широкий асортимент препаратів для професіоналів і аматорів
 • європейська якість продуктів
 • застосування інноваційних технологій, використання останніх наукових розробок
 • тільки натуральні інгредієнти
 • відповідність стандартам GHP і GMP, європейським вимогам до безпеки харчових продуктів
 • доступна ціна

При створенні своїх продуктів компанія OstroVit завжди бере до уваги думку споживачів, спирається на відгуки професійних атлетів, активно співпрацює з відомими спортсменами, виступає спонсором змагань та спортивних заходів в області культуризму та фітнесу.

Ми раді представити українським спортсменам передові продукти спортивного харчування компанії OstroVit. Ми впевнені, що професійним атлетам препарати OstroVit допоможуть досягти нових висот і істотно підвищити результати, відкриють двері до нових спортивних досягнень. Люди, що ведуть активний спосіб життя, завдяки продуктам OstroVit зможуть значно поліпшити здоров'я і отримати відмінну спортивну форму.