Про Нас

OSTROVIT.IN.UA© - найпопулярніший інтернет-магазин спортивного харчування OstroVit в Україні.

 • дві мови інтерфейсу: українська та російська
 • працюємо вже понад 7 років
 • пропонуємо широкий асортимент офіційної продукції бренду OstroVit
 • цінова політика встановлюється без посередників і Ви можете бути впевнені, що наші ціни обгрунтовані
 • постійні клієнти користуються дисконтною програмою, яка передбачає можливість отримати постійну знижку 10%
 • продукція проходить ретельну апробацію і верифікацію на відповідність стандартам GHP і GMP

ОSTROVIT.COM.UA© - найпопулярніший інтернет-магазин спортивного харчування OstroVit в Україні.

ОСТРОВІТ.УКР© - національний кириличний домен України.

Швидкий пошук по точній назві сайту, завдяки можливості написання імені сайту російськими та українськими буквами.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - роздрібних покупців. У вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% у ваших руках. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб правильно проінформувати. Для цього ми готуємо розгорнутий опис товару, статті та новини.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ВИБОРУ

Ми прагнемо надати максимум корисної інформації про товари. Сайт OSTROVIT.IN.UA - сучасний та простий у користуванні інтерфейс, ефективний та зручний для вебсерфінгу сторінок. За допомогою 3D-перегляду покупець злегкістю ознайомиться із потрібним продуктом, його описом, складом тощо.

ЗРУЧНА ДОСТАВКА В УСІ РЕГІОНИ

Усі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Ми доставляємо товари без передоплати в усі обласні центри України. Ви отримаєте своє замовлення вже наступного дня. Для зручності під час оформлення замовлення застосовується автоматичний підбір населених пунктів та відділень.

«OSTROVIT ™»

Заснована в 2010-11 рр., польська компанія OstroVit на сьогоднішній день стала одним з визнаних лідерів європейського ринку спортивного харчування. Місією компанії OstroVit є створення продуктів з високою якістю, прозорим складом і з максимально доступною ціною.

Компанія пропонує широкий асортимент харчових добавок як для професійних атлетів, які прагнуть до найвищих спортивних досягнень, так і для любителів, що активно займаються спортом для підтримки фізичної форми, а також людей, що ведуть активний спосіб життя. Виробник пропонує широкий асортимент продукції: амінокислоти, протеїни, вуглеводні добавки, різного роду вітаміни та мінерали, передтренувальні препарати, креатини, жироспалювачі та ін.

У виробництві харчових продуктів OstroVit використовуються виключно натуральні компоненти, застосовуються самі передові технології. В основу харчових добавок OstroVit покладені науково обгрунтовані формули, вся продукція проходить ретельну апробацію і верифікацію на відповідність стандартам GHP і GMP. Продукція OstroVit абсолютно безпечна для здоров'я і повністю відповідає жорстким вимогам ЄС, що пред'являються до продуктів харчування.

Інноваційний підхід до розробки спортивного харчування, використання новітніх досягнень науки і технологій харчової галузі дозволяють компанії OstroVit пропонувати препарати найвищої якості за конкурентними цінами. Завдяки цьому препарати під фірмовою торговою маркою OstroVit Nutrition завоювали визнання атлетів у всіх європейських країнах.

ПЕРЕВАГИ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ OSTROVIT:

 • успішний досвід компанії в області створення і виробництва спортивних харчових добавок
 • широкий асортимент препаратів для професіоналів і аматорів
 • європейська якість продуктів
 • застосування інноваційних технологій, використання останніх наукових розробок
 • тільки натуральні інгредієнти
 • відповідність стандартам GHP і GMP, європейським вимогам до безпеки харчових продуктів
 • доступна ціна

При створенні своїх продуктів компанія OstroVit завжди бере до уваги думку споживачів, спирається на відгуки професійних атлетів, активно співпрацює з відомими спортсменами, виступає спонсором змагань та спортивних заходів в області культуризму та фітнесу.

Ми раді представити українським спортсменам передові продукти спортивного харчування компанії OstroVit. Ми впевнені, що професійним атлетам препарати OstroVit допоможуть досягти нових висот і істотно підвищити результати, відкриють двері до нових спортивних досягнень. Люди, що ведуть активний спосіб життя, завдяки продуктам OstroVit зможуть значно поліпшити здоров'я і отримати відмінну спортивну форму.