Доставка та оплата

ДОСТАВКА

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка по всій території України відбувається кур'єрською службою Нова Пошта та Укрпошта (повна оплата). Замовлення, які оформлені до 15:00 передаються кур'єрській службі в цей же день. Відвантаження відбуваються в робочі дні з понеділка по п'ятницю. Доставку оплачує покупець.

Для отримання посилки Вам необхідно мати при собі документи, що засвідчують вашу особу та знати номер ТТН (товарно-транспортна накладна), який Ви отримаєте смс повідомленням або електронним листом після відправлення замовлення. Або скористатись мобільним додатком служби доставки.

Відвантажені замовлення зберігаються на відділенні служби доставки протягом 5-ти днів, після закінчення 5-ти денного терміну замовлення буде відкликане.

Безкоштовна доставка згідно умов за посиланням. Слід ознайомитись перед оформленням замовлення.

ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ 

Доставка товарів на склад транспортної компанії Нова Пошта безкоштовна, якщо відповідає таким вимогам: загальна вартість замовлення перевищує 2000 гривень та здійснена попередня оплата. Відправлення товарів  на відділення транспортної компанії з оплатою при отриманні (накладений платіж) здійснюється за рахунок замовника. На період військового стану діють змінені умови. Детальніше.


ОПЛАТА

  • Онлайн-оплата 0% комісії (Visa, Mastercard, Apple pay, Google pay) на розрахунковий рахунок.
  • Готівкою при отриманні замовлення у відділенні кур'єрської компанії "Нова Пошта" (накладений платіж). Якщо Ви обрали накладений платіж (тобто оплачуєте замовлення при отриманні), тоді до суми замовлення додається 2% від загальної суми +20 грн. за пересилання грошей відправнику - це тарифи "Нової пошти". Мінімальна сума замовлення 500 грн. Передоплата в розмірі вартості доставки.
  • Переказ на картковий рахунок за допомогою веб-банкінгу, платіжних систем або терміналу самообслуговування електронних платежів.

При оплаті до 15:00 відправлення посилки в день замовлення. Відвантаження відбуваються в робочі дні з понеділка по п'ятницю. Замовлення не оплачені протягом робочого дня будуть розформовані, а товар повернеться у вільний продаж.


Базові тарифи служби доставки:

Тарифи на відправлення кур'єрською службою "Нова Пошта"


Тарифи на відправлення кур'єрською службою "Укрпошта"