Доставка та оплата

ДОСТАВКА

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка по всій території України відбувається кур'єрською службою Нова Пошта та Укрпошта. Замовлення, які оформлені до 15:00 передаються кур'єрській службі в цей же день. Відвантаження відбуваються в робочі дні з понеділка по п'ятницю. Доставку оплачує покупець.

Для отримання посилки Вам необхідно мати при собі документи, що засвідчують вашу особу та знати номер ТТН (товарно-транспортна накладна), який Ви отримаєте смс повідомленням або електронним листом після відправлення замовлення. Або скористатись мобільним додатком служби доставки.

Відвантажені замовлення зберігаються на відділенні служби доставки протягом 5-ти днів, після закінчення 5-ти денного терміну замовлення буде відкликане.

ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ 

Доставка товарів на склад транспортної компанії Нова Пошта безкоштовна, якщо відповідає таким вимогам: загальна вартість замовлення перевищує 2000 гривень та здійснена попередня оплата. Відправлення товарів  на відділення транспортної компанії з оплатою при отриманні (накладений платіж) здійснюється за рахунок замовника. На період військового стану діють змінені умови. Детальніше.


ОПЛАТА

  • Готівкою при отриманні замовлення у відділенні кур'єрської компанії "Нова Пошта" (накладений платіж). Якщо Ви обрали накладений платіж (тобто оплачуєте замовлення при отриманні), тоді до суми замовлення додається 2% від загальної суми +20 грн. за пересилання грошей відправнику - це тарифи "Нової пошти". Мінімальна сума замовлення 500 грн. Частковий платіж (передоплата).
  • Переказ на картковий рахунок (Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк) через платіжну систему privat24, easypay, liqpay, portmone або термінал самообслуговування електронних платежів.

При оплаті до 15:00 відправлення посилки в день замовлення. Відвантаження відбуваються в робочі дні з понеділка по п'ятницю. Замовлення не оплачені протягом 12 годин будуть розформовані, а товар повернеться у вільний продаж.


Базові тарифи служби доставки:

Тарифи на відправлення кур'єрською службою "Нова Пошта"


Тарифи на відправлення кур'єрською службою "Укрпошта"