OstroVit GLICYNE 200g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
215 грн

Кількість

 

OstroVit Glicyne - добавка високої якості, яка складається тільки з одного з'єднання L-гліцину. Виготовлена ​​для тих, хто вважає, що додаткові наповнювачі, консерванти і барвники не потрібні. Технологи бренду зосередилися на якості, включаючи фармацевтичну мікронізація продукту, відмінну абсорбацію і розчинність!

Гліцин - це замінима амінокислота, яка може бути знайдена в продуктах, багатих білком, таких як м'ясо, риба і молочні продукти. Гліцин вважається найпростішою амінокислотою в організмі і багато в чому пов'язана з будівництвом білків. У наш час активно застосовується для збільшення мозкової активності, підвищення швидкості набору м'язової маси і відновлення м'язів.

Гліцин вважається одним з найбільш сильнодіючих препаратів, який підходить чи не кожному жителю нашої планети. Єдиним протипоказанням до вживання гліцину є індивідуальна непереносимість або підвищена чутливість до його компонентів, а єдиним побічним ефектом може стати алергічна реакція.

У нашому організмі гліцин бере участь в хімічних реакціях, необхідних для отримання таких хімічних сполук, як колаген, гемоглобін і глютатіон. У фармакології він використовується як складова частина препаратів для нормалізації рівня цукру в крові і зниження кислотності.

Гліцин необхідний кожному, незалежно від статі, віку і роду діяльності. Його дають дітям, підліткам та людям похилого віку, завдяки його здатності відновлювати роботу центральної нервової системи, зменшувати психічне напруження. Він здатний виводити з організму токсини, зміцнює імунітет і покращує загальне самопочуття людини.

Однак, особливе місце гліцину відведено в житті спортсменів. Це обумовлено тим, що гліцин, взаємодіючи з простими вуглеводами, сприяє прискореному зростанню м'язової маси. До того ж, не варто забувати про те, що гліцин є протеїногенною амінокислотою, а це означає, що саме він бере участь у формуванні білків сполучної тканини нашого організму. З його допомогою відбувається розвиток наших м'язів, кісток, зв'язок, хрящів, сухожиль, а також шкіри, нігтів і волосся.

Вживання гліцину істотно підвищує рівень креатину в організмі, в результаті чого сприяє збільшенню сили і м'язової маси. А якщо приймати гліцин разом з креатином - креатин набагато ефективніше засвоюється і використовується організмом! Останнім часом гліцин також почали використовувати під час боротьби із зайвими кілограмами, створено безліч дієвих методик схуднення за допомогою гліцину.

Існує багато свідчень того, що гліцин, в поєднанні з простими вуглеводами, може поліпшити зростання м'язової маси і прискорити відновлення. Вважається, що таке поєднання може сприяти збільшеному засвоєнню глюкози в порівнянні з вживанням глюкози окремо. Комбінація вуглеводів і гліцину може підвищити використання глюкози в якості енергії перед вправами чи в період відновлення після тренування.

Особливості Glicyne:

 • може поліпшити зростання м'язів
 • природне відновлення організму
 • здатність посилювати засвоєння креатину і вуглеводів
 • покращує концентрацію, пам'ять та настрій
 • допомагає поліпшити стан шкіри
 • бере участь у процесах, які виробляють енергію в організмі
 • має антиоксидантні властивості
 • підтримує формування м'язів та збільшення сили
 • знижуючи рівень втоми (тренування довші та ефективніші)
 • покращує чутливість до інсуліну
 • має протизапальні властивості

Склад:

L-гліцин.


Рекомендації щодо застосування:

додайте 3 г (3/5 мірної ложки) в 100-150 мл води або соку. Краще всього споживати за 30 хвилин до їжі.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 3 g (1 порція)
L-ГЛІЦИН 3000 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 3 g
Мірна ложка 5 g
Порцій в упаковці 66
Маса нетто 200 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку