OstroVit CHOLINE 200g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246227628
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
399 грн

Кількість

 

OstroVit Choline, або вітамін B4, є високоякісною дієтичною добавкою, що містить бітартрат холіну, яка призначена для підтримки правильного функціонування печінки, мозку та функцій нервової системи, які контролюють пам’ять і настрій. Добавка з лінійки Supreme Pure створена для найвибагливіших спортсменів, які дбають про високу біодоступність продукту, розчинність, ідеальну фрагментацію і, перш за все, відсутність зайвих добавок.

Холін (у даному випадку у формі холіну бітартрату) - це органічна хімічна сполука, також відома як вітамін В4, яка бере участь у формуванні та підтримці нормальної клітинної структури. Його підвищений попит може виникнути під час вагітності, занять спортом на витривалість, надмірного вживання алкоголю та менопаузи. Холін бітартрат бере участь в регуляції ліпідного обміну, що позитивно впливає на роботу печінки.


Особливості Choline:

 • 200 грам холіну в упаковці
 • 400 порцій
 • однокомпонентна добавка без наповнювачів і консервантів
 • лінія продуктів Supreme Pure
 • сприяє підтримці нормального метаболізму гомоцистеїну
 • сприяє підтримці нормального жирового обміну
 • сприяє правильній роботі печінки
 • може підтримувати розвиток головного та спинного мозку (центральної нервової системи) плода та новонародженої дитини
 • знижує ризик вроджених вад
 • має прокогнітивну дію, сприяючи оптимізації когнітивних функцій
 • позитивно впливає на пам'ять і настрій
 • підтримує процес детоксикації

Склад:

холін бітартрат.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), соєві боби, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібних, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

додати 500 мг (1 мірну ложку) в 100-150 мл води або соку. Використовуйте мірну ложку, що входить в комплект (1 мл). Вживайте одну порцію в день.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 500 mg (1 порція)
ХОЛІН БІТАРТРАТ 500 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 500 mg
Мірна ложка 500 mg
Порцій в упаковці 400
Маса нетто 200 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари