OstroVit POTASSIUM 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
189 грн

Кількість

 

Potassium спортивна добавка на основі калію. Калій - найважливіший електроліт, який у великих кількостях присутній в м'язових клітинах, і працює спільно з натрієм. Калій забезпечує виникнення електричного потенціалу в м'язових волокнах і нервових клітинах, без чого не можливе скорочення м'язів. Бере участь в утворенні глікогенового запасу, який потрібно на тренуваннях. Potassium мінеральна речовина, метал, є життєво важливим елементом для людини, незамінний мікроелемент. Основним завданням є підтримка правильного рівня рідини в організмі. Також позитивно впливає на функціонування нервової системи організму.

Potassium поверне ваш кров'яний тиск в норму, а кісткам міцність, наповнить м'язи водою. Завдяки добавці досягається витонченість форм, природна повнота, твердість м'язів. Серед бодібілдерів «завантаження калієм» зустрічається також часто як «вуглеводне» або «білкове». Особливо сильно калій «вимиває» кофеїн, який часто зустрічається у величезній кількості передтренувальних добавках, стимуляторах, енергетиках. Якщо у вас спостерігається набрякання рук і ніг, постійно хочеться пити, дуже суха шкіра навколо губ, ви нервові, постійно чимось засмучені, погано спите, а серцевий ритм непомірно великий, швидше за все у вас спостерігається гострий недолік цитрату калію.

Особливості Potassium:

  • калій є важливим електролітом в клітинах нашого організму
  • відповідальний за зміст кислотно-лужного балансу
  • стимулює секрецію інсуліну
  • контролює м'язові спазми і роботу м'язів
  • зменшує обсяг позаклітинної рідини за рахунок збільшення гідратації колоїдів всередині клітини
  • регулює затримку води

Склад:

додаткові інгредієнти: наповнювачі (фосфат кальцію, мікрокристалічна целюлоза), речовини, що запобігають злипанню (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (3 таблетки) на добу, перед основним прийомом їжі.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 3 tabs (1 порція)
POTASSIUM CITRATE / ЦИТРАТ КАЛІЮ 1050 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 3 tabs
Порцій в упаковці 30
Маса нетто 128 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари