OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN 150g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903933918440
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
350 грн 399 грн

Кількість

 

Спортивна харчова добавка спеціалізованої дії в порошку. Хондроїтин, глюкозамін і MSM приймають у вигляді добавки, щоб запобігти будь-яким дегенеративним змінам в суглобах, включаючи остеоартрит. Якщо Ви здійснюєте постійні тренування з підвищеним рівнем навантаження, то великий ризик виникнення дефіциту протеогліканів. Подібна ситуація характеризується погіршенням загального стану суглобів, а також зв'язок організму. Це особливо часто відбувається з атлетами після 25 років. Щоб не виникало складнощів з сполучною тканиною, рекомендується використовувати добавку OstroVit Glucosamine Chondroitin MSM. Цей комплекс відмінно підходить не тільки для профілактики, але і зміцнення організму.

Наші суглобові хрящі складаються з глюкозаміну, який захищає кісткову тканину від пошкоджень. Сульфат глюкозамін є найефективнішим при прискоренні регенераційних процесів, одужанні і набагато скорочує реабілітаційний період після травм. Незамінний як хондропротектор для профілактики і лікування травм опорно-рухових органів.

Найбільше використовується в бодібілдингу, пауерліфтингу та інших важких видах спорту, де тренування проводяться з великими вагами, які викликають перевантаження суглобів і мікротравмізацію зв'язок і сухожиль. Дослідження показали, що пошкоджені зв'язки і суглобові поверхні вимагають значно більше кількості глюкозамін сульфату для збереження нормальних властивостей.

Містить глюкозамін - речовина, яка захищає опорно-руховий апарат, сприяє регенерації сполучної тканини, підтримує кістки, хрящі, суглоби і зв'язки в здоровому стані. Буде корисний професійним атлетам, фізично активним людям, людям з надмірною вагою - всім тим, хто піддає суглоби надмірним навантаженням. Крім того, ghjlern рекомендується приймати в період реабілітації після травм.


Хондроїтин - це важливий структурний компонент хрящової тканини і зв'язок, який збільшує їх міцність при стисненні і розтягуванні. Входить до складу хряща, надаючи йому пружність і амортизуючі властивості за рахунок утримування води в тканині. Отримують з хрящів і кісткової тканини тварин, кісток і хрящової тканини риб. Хондроїтин сульфат утворюється в організмі хрящової тканиною і входить до складу синовіальної рідини суглобів, яка виконує змазуючу функцію. Втрата хондроїтину в хрящі є головною причиною остеоартриту.

Метилсульфонілметан (MSM) - це сіркоорганічне з'єднання з вираженою протизапальною дією, яке міститься в деяких рослинах та в невеликій кількості в різних продуктах харчування. Метилсульфонілметан поширений як харчова добавка, призначена для лікування і зміцнення суглобів і зв'язок. MSM володіє широкою протизапальною дією, при цьому ефективність його найбільш висока в лікуванні запальних захворювань суглобів. Використання даної добавки дозволяє знизити больові відчуття в суглобах і зв'язках, при мінімальному ризику розвитку побічних ефектів. Це робить метилсульфонілметан привабливим засобом у бодібілдингу та пауерліфтингу. Метилсульфонілметан бере участь в оновленні клітин, мембрани починають краще пропускати поживні речовини. Стінки клітин при нестачі MSM стають погано проникні для поживних речовин.

Хондроїтин сульфат сприяє кращому проникненню глюкозаміну в запалені суглоби, а сірка MSM має протизапальну і протинабрякову дію. Спільне використання MSM, глюкозаміну та хондроїтину підвищує ефективність в боротьбі з остеоартритом. OstroVit Glucosamine Chondroitin MSM стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує травматичну біль, усуває больовий синдром при системних запальних захворюваннях, особливо ефективний при ураженні кістково-м'язової системи.

Особливості Glucosamine Chondroitin MSM:

 • підтримує кістки, хрящі, суглоби і зв'язки в здоровому стані
 • збільшує вироблення синовіальної рідини
 • покращує рухливість суглобів і зменшує біль
 • захищає кістки, хрящі, суглоби і зв'язки від травм
 • має протизапальну дію
 • здійснює живлення хряща
 • підвищення міцності сполучної тканини зв'язкового апарату (актуально у бодібілдингу та пауерліфтингу)
 • пригнічення активності ферментів, які руйнують сполучну тканину
 • усунення або зниження хронічних болів в суглобах
 • регенерація хряща (актуально для людей, що займаються бодібілдингом і іншими важкими видами спорту)
 • поліпшення властивостей шкіри
 • використовується в якості біологічно-активної добавки для лікування остеоартриту
 • сприяє більш швидкому відновленню після тренувань
 • допомагає зберігати м'язи від руйнування
 • ефективно запобігає і полегшує запальний синдром при артриті, міозиті, розтягнення зв'язок, тендовагініті, бурситі
 • бере участь у формуванні сполучної тканини, біосинтезі колагену, що сприяє еластичності шкіри і зміцненню м'язів
 • бере участь в продукції імуноглобулінів і формування імунного захисту організму
 • сприяє загоєнню ран
 • чинить детоксикаційну дію на організм в цілому
 • знижує поріг чутливості організму до алергенів

Склад:

...

Рекомендації щодо застосування:

...

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Маса нетто 150 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари