OstroVit CAFFEINE 200 MG 200 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246229172
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
215 грн

Кількість

 

Високоякісна харчова добавка для збільшення витривалості в повсякденному житті. Продукт був створений спеціально для людей, яким необхідна стимуляція ЦНС на не тривалий період. Особливо рекомендується для спортсменів, водіїв та людей, які потребують додаткової "ін'єкції" збудження під час навчання або роботи, допомагаючи підвищити пильність, працездатність, розумову і фізичну активність. Кофеїн є енергетичним акселератором, має виражену стимулюючу дію, що дозволяє підвищити інтенсивність тренувань, прискорити спалювання запасів жиру.

Кофеїн - алкалоїд, стимулятор центральної нервової системи, з широким рядом інших фізіологічних ефектів, належить до групи метилксантинів міститься в рослинах, таких як кава, чай, мате, гуарана, кола, та багатьох інших. Для фармакологічних цілей виробляється синтетично і екстрагується з рослин. Міститься в енергетичних напоях, часто зустрічається у складі спортивного харчування, практично у всіх жироспалювачах, багатьох передтренувальних комплексах.

Кофеїн стимулює спалювання жиру на енергію, сприяє виробленню адреналіну - гормону, який прискорює потрапляння жирних кислот в кров. При початковому фізичному навантаженні м'язи використовують доступні для вироблення енергії жирні кислоти, зберігаючи недоторканими запаси м'язового глікогену. Кофеїн здатний безпосередньо впливати на скелетні м'язи, змінюючи ключові ензими або системи, що регулюють процес розщеплення вуглеводів всередині клітин. Кофеїн впливає на центральну нервову систему може забезпечити психологічний ефект, змушуючи атлетів відчувати, що вони працюють не так інтенсивно, або якимось чином максимально збільшувати силу м'язових скорочень. Має властивість обходити мозго-кров'яний бар'єр і перешкоджати дії аденозину, нейропередатчика, що викликає сонливість за рахунок уповільнення активності нервових клітин.


Нові передові дослідження доводять, що кофеїн здатний збільшувати силу, стимулюючи викид норадреналіну з адреналінових залоз і сприяючи кращому скороченню м'язів. Коли це відбувається, відчуття фізичного напруження притупляється, дозволяючи вам підняти більшу вагу. В цілому здається, що кофеїн здатний поступово збільшувати силу, що, безумовно, призводить до збільшення обсягу м'язової маси. Кофеїн - це дієвий «чесний» засіб, що підвищує працездатність. Величезна кількість наукових експериментів демонструє, що він здатний поліпшити результати роботи на 22%.

Дослідження також показують, що кофеїн найкраще діє в якості стимулятора сили, якщо ви перебуваєте в хорошій фізичній формі. Докази цього факту були отримані в результаті експериментів, що проводилися серед плавців, чий вид спорту є одночасно і анаеробним, і аеробним. Відмінно натреновані плавці значно поліпшили свої швидкісні показники після прийому 250 мг кофеїну. Нетреновані непрофесійні плавці не змогли показати хороших результатів. Та ж група дослідників провела до цього інший експеримент з непідготовленими учасниками, які після прийому кофеїну працювали на велотренажері із середнім ступенем інтенсивності. І знову кофеїн не сприяв поліпшенню результатів у не тренованих учасників.

Особливості Caffeine:

  • збільшення витривалості
  • дуже велике доза кофеїну, одна таблетка забезпечує стимуляцію
  • дозволяє підвищити інтенсивність тренувань
  • прискорює спалювання запасів жиру
  • сприяє виробленню адреналіну
  • позитивний вплив на скелетні м'язи та центральну нервову систему
  • здатний збільшувати силу
  • «чесний» засіб, що підвищує працездатність
  • стимулятор сили

Склад:

додаткові інгредієнти: наповнювачі (фосфат кальцію, мікрокристалічна целюлоза); речовини, що запобігають злипання (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1 таблетка) на день, перед тренуванням.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
CAFFEINE ANHYDROUS / КОФЕЇН БЕЗВОДНИЙ 200 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 200
Маса нетто 76 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари