OstroVit ADEK 200 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246225037
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
240 грн

Кількість

 

OstroVit ADEK - дієтична добавка в таблетках, що містять жиророзчинні вітаміни A, D, E і K. Вітамін А допомагає підтримувати здорову шкіру, а також допомагає підтримувати нормальний зір. Вітамін D допомагає підтримувати здорові кістки та зуби. Вітамін Е допомагає захистити клітини від окислювального стресу. Вітамін К сприяє нормальному згортанню крові та допомагає підтримувати здорові кістки. OstroVit ADEK - це комплекс, необхідний для нормальної функції клітин, метаболізму білків, жирів, вуглеводів і електролітів, роботи різних ферментних систем організму, окислювально-відновних процесів, згортання крові, зростання та розвитку.

OstroVit ADEK призначений для заповнення дефіциту вітамінів A, D, E, K і при станах, що вимагають їх підвищеного надходження (спорт, зміни кліматичних умов, підвищені фізичні та емоційні навантаження, прийом препаратів або наявність захворювань, що викликають дефіцит жиророзчинних вітамінів, похилий вік). За біохімічними властивостями вітаміни поділяються на водорозчинні (вітаміни групи В, вітамін С) і жиророзчинні (вітаміни А, D, Е, К). Організм людини не здатний самостійно синтезувати вітаміни, однак деякі можуть накопичуватися в печінці (вітаміни А, D, Е). Для їх абсорбції з травного тракту необхідна присутність жирів. Вітаміни містяться в продуктах рослинного і тваринного походження. При термічній обробці, дії світла вміст вітамінів в продуктах зменшується. Також вони руйнуються під впливом алкоголю, нікотину, кофеїну.

Вітамін А включає в себе ретинол (А1), дегідроретинол (А2), складні ефіри ретинолу і деякі інші сполуки. Бетакаротин - це провітамін, який в організмі перетворюється на вітамін А. Потреба у вітаміні А різко зростає при підвищенні температури навколишнього середовища і часу перебування на сонці, при низькожировому харчуванні. Вітамін А необхідний для нормального зору, росту і диференціації епітеліальних тканин, росту кісток, розвитку плода, функціонування імунної та репродуктивної систем. В організмі ретинол синтезується з жиророзчинного провітаміну - бета-каротину. Засвоюваність вітаміну А з кишечника зменшується при недостатній кількості вітаміну Е і цинку. Ознаками гіповітамінозу А є порушення розвитку кісток кісток і зубів, відчуття сухості і роздратування очей, втрата волосся, зниження апетиту, шкірні висипання.

Вітамін D належить до групи жиророзчинних вітамінів, який бере участь в регуляції метаболізму кальцію, який в свою чергу стабілізує адекватну мінералізацію кісток, підвищує всмоктуваність кальцію і фосфору в кишечнику, а також знижує їх виділення нирками. Потреба у вітаміні D зростає при тривалому перебуванні в приміщенні, в більш холодну пору року, при низькожировому харчуванні. Є попередником гормону, відповідального за кальцієвий обмін і регуляцію формування кісткової тканини. Дефіцит вітаміну D асоційований з серцево-судинними, онкологічними та аутоімунними захворюваннями. Від нього залежить розвиток кісток, зубів, волосся, якість м'язового скорочення, сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і до раку.


Вітамін Е (Альфа-токоферол) - жиророзчинний вітамін, який в свою чергу відноситься до антиоксидантів. Це говорить про те, що він здатний регулювати реакції окислення. Цей вітамін бере участь в жировому обміні, блокуючи пероксидацію ненасичених жирних кислот. Вітамін Е є важливим антиоксидантом, антигіпоксантом, імуномодулятором і коферментом в процесах формування колагену, бере участь в регуляції ліпідного балансу, експресії генів, неврологічних функцій. Підвищений вміст вітаміну Е в організмі зменшує агрегацію тромбоцитів і формування кров'яного згустку. Потреба у вітаміні Е збільшується в більш холодну пору року і при низькожировому харчуванні.

Вітамін K необхідний для синтезу факторів згортання крові. У невеликій кількості вітамін К синтезується мікробіотою товстої кишки. Даний вітамін відіграє важливу роль в печінковому синтезі деяких речовин, які відносяться до згортання крові: протромбіну і інших коагуляційних факторів. Недостатня кількість в організмі цих сполук призводить до підвищеного ризику кровотеч. Процес кров'яного згортання не реалізується без цього мікроелемента. Сама назва вітаміну К походить від слова «коагуляція», тобто згортання. Проте, він необхідний і для виконання інших важливих функцій, зокрема зміцнення кісткового апарату, запобігання кальфіцікації судин, зниження ризику розвитку вад серця.

Особливості ADEK:

 • сприяє нормальному росту і розвитку організму
 • бере участь в синтезі стероїдних гормонів (прогестерон)
 • бере участь в окисно-відновних процесах (синтез АТФ)
 • бере участь в регуляції синтезу білків
 • бере участь у формуванні кісток і зубів
 • необхідний для росту нових клітин
 • уповільнює процес старіння
 • сприяє підтримці постійного рівня цукру в крові
 • забезпечує нормальне функціонування слізних, сальних, потових залоз
 • підвищує стійкість організму до інфекцій
 • стимулює вироблення в кишечнику білка-носія, необхідного для транспорту кальцію
 • посилює реабсорбцію кальцію в нирках та м'язах 
 • бере участь в синтезі серотоніну (відповідає за гарний настрій і сон).
 • перешкоджає тромбоутворення
 • бере участь в синтезі гормонів і процесах тканинного дихання
 • підтримує імунітет
 • володіє антиканцерогенним ефектом
 • забезпечує нормальне функціонування мускулатури і статевих залоз
 • бере участь в синтезі в печінці протромбіну (забезпечує згортання крові)
 • бере участь в обміні речовин в кістках, сполучної тканини і роботі нирок

Склад:

ретинілацетат (вітамін А), холекальциферол (вітамін D) з ланоліну, DL-альфа-токоферилацетат (вітамін Е), менахінон-7 МК-7 (вітамін К) отриманий з Bacillus subtilis (соя), мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, солі магнію жирних кислот, діоксид кремнію.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), арахіс, інші горіхи, крупи (що містять глютен), яйця, селеру, гірчицю, ракоподібні, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

вживати 1 порцію (1 таблетку) щодня, бажано після їжі. Перед використанням бажано провести аналіз крові на 25-(ОН)D і проконсультуватись з лікарем або фармацевтом.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
ВІТАМІН А 800 µg
ВІТАМІН D 50 µg / 2000 IU
ВІТАМІН E 12 mg
ВІТАМІН K 75 µg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 200
Маса нетто 57 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари