OstroVit LUTEIN FORTE 60 caps

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246224092
Бонусні бали: 2
Наявність: В наявності
245 грн 261 грн

Кількість

 

OstroVit Lutein Forte - комплекс для здоров'я очей і зниження ризику виникнення і розвитку вікових дегенеративних змін сітківки. Комбінований засіб, що містить антиоксиданти, мінерали і каротиноїди. Біологічно активна добавка, яка є додатковим джерелом вітамінів, необхідних для підтримки функціонального стану і оптимізації роботи зорового апарату при підвищених зорових навантаженнях і прогресуванні вікових змін зору. В організмі людини лютеїн не виробляється, потрапляє туди виключно з їжею і вітамінними добавками і накопичується в тканинах. У високій концентрації він міститься в органі зору: в сітківці ока - лютеїну в 10 тисяч разів більше, ніж в плазмі крові. Цей пігмент виключно важливий для збереження гостроти зору і здоров'я очей.

Лютеїн є головним пігментом макули (жовтої плями), природною тінню для очей, захищає сітківку від занадто яскравого світла. Наші очі поступово втрачають лютеїн, це призводить до посилення ушкоджень сітківки сонячним світлом і, в подальшому, до дегенерації макули. Логічно, що збільшивши вміст лютеїну в їжі (а лютеїн сам не утворюється в організмі, а надходить ззовні), можна зменшити ризик розвитку даної патології. Крім цього, лютеїн здатний захистити від несприятливих впливів кришталик, сповільнюючи розвиток катаракти. Найбільш важливий лютеїн для людей, які схильні до підвищення навантаження на зір і організм. Це люди, чия професійна діяльність пов'язана з роботою на комп'ютері, фізичними навантаженнями, яскравим штучним освітленням, водії тощо. Крім того, ризику розвитку патологій зорового апарату піддаються курці, люди старші 40 років, жінки і світлоокі люди.


У центрі сітківки знаходиться жовта пляма (макула), головним пігментом якого є лютеїн і його похідне - зеаксантин. Ця речовина виявляється також у райдужці, судинної оболонки ока, кришталику і циліарному тілі. Він сприяє збільшенню гостроти зору, фільтруючи частину сонячного спектра ще до її потрапляння на фоторецептори (рецептори, що перетворюють світлову енергію в нервові сигнали). Завдяки такому захисті ми бачимо чітко і розрізняємо навіть дрібні деталі. Крім цього лютеїн зменшує дію агресивної, синьо-фіолетової частини сонячного спектра на сітківку і захищає очі від вільних радикалів, які утворюються на світлі. Це оберігає сітківку від руйнування, як вікового, так і пов'язаного з впливом зовнішніх факторів. Ризик пошкодження сітківки знижується в міру збільшення щільності лютеїну в цьому органі.

Додаткове отримання лютеїну - єдиний спосіб збільшити його концентрацію в сироватці крові і поліпшити стан сітківки. Деякі дослідження стверджують, що лютеїн також допомагає при підвищенні внутрішньоочного тиску і глаукомної оптичної нейропатії. Ця речовина запобігає окисне пошкодження клітин ока, зменшує накопичення особливих пігментів, що сприяють розвитку вікової дистрофії сітківки ока.

Особливості Lutein Forte:

 • містить 40 мг лютеїну
 • благотворно впливає на печінку і серцево-судинну систему
 • перешкоджає дегенеративним змінам в структурах очей
 • підтримує хороший зір
 • збільшує антиоксидантний потенціал клітин
 • підсилює захист очей від УФ-променів сонячного спектра
 • попереджає запалення і втому очей
 • зменшує навантаження на очі при роботі з комп'ютером
 • покращує кровопостачання і зміцнює судини очей
 • перешкоджає віковому погіршенню зору
 • знижує ризик розвитку катаракти і глаукоми
 • лютеїн і натуральні вітаміни - зберігають здоров'я очей і хороший зір
 • екрануюча функція
 • антиоксидантна функція
 • забезпечує поліпшення гостроти зору
 • підвищує якість візуального сприйняття
 • сприяє усуненню хроматичної аберації в оптичній системі ока
 • забезпечує високу чіткість зображення візуального об'єкта

Склад:

натуральний лютеїн, зеаксантин (Tagetes erecta L, сафлорове масло, соєва олія, оболонка капсули (желатин, гліцерин, вода очищена, барвники: оксид чорного заліза, оксид червоного заліза).

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібні, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

вживайте 1 порцію (1 капсула) щодня, разом з їжею.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
ЛЮТЕЇН 40 mg
ЗЕАКСАНТИН 2 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 60
Маса нетто 24 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари