OstroVit FOLIC ACID 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232619256
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
189 грн

Кількість

 

OstroVit Folic Acid (вітамін В9, фолацин, або фолин) спортивна харчова добавка спеціалізованої дії, яка доповнює ваш щоденний раціон фолієвою кислотою. Цей інгредієнт необхідний для кожної клітини нашого тіла в будь-якому віці. Бере участь в якості коферменту в різних ферментних реакціях, відіграє важливу роль в обміні амінокислот, біосинтезі пуринових і піримідинових основ - компонента нуклеїнових кислот. Це визначає значення вітаміну В9 для нормального перебігу процесів росту і розвитку тканин. Важливий вітамін В9 і для процесів кровотворення і ембріогенезу. Позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Фолієву кислоту краще приймати разом з вітамінами С і B12.

Вітамін В9 бере участь в синтезі білків м'язів. У бодібілдингу потреби в фолієвій кислоті вищі, ніж при звичайному способі життя. Нестача вітаміну В9 гальмує процес кровотворення. Відсутність його викликає особливий тип анемії, уражається травна система. Близько 50% фолієвої кислоти втрачається при тривалому зберіганні і на світлі, а при тепловій обробці руйнується до 90% фолієвої кислоти, що міститься в сирій їжі. Дефіцит вітаміну В9 може розвинутися при нестачі вітамінів в раціоні, голодуванні, дотриманні незбалансованих дієт для схуднення. Однак найбільш поширений фактор нестачі вітаміну В9 - дисбактеріоз. Дисбактеріоз розвивається в результаті тривалого, часто безконтрольного прийому антибіотичних препаратів, в т.ч. без призначення медика.

Вітамін В9 входить до складу всіх тканин людини, тварин, рослин і мікроорганізмів. Людський організм не здатний виробляти фолієву кислоту. Тому вона виходить з їжі, або виробляється мікрофлорою товстої кишки. Тому, при порушенні функцій кишечника або дисбактеріозі, виробництво вітаміну В9 може бути недостатнім. У подібних ситуаціях необхідне додаткове джерело даного мікронутрієнта.

Фолієва кислота бере активну участь в процесах регуляції функцій органів кровотворення, позитивно впливає на функції кишечника і печінки, бере участь в окисно-відновних процесах в організмі, сприяє нормальному утворенню і функціонуванню білих кров'яних тілець.

Також вітамін В9 позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового, підтримує імунну систему, допомагає засвоювати інші вітаміни групи В, сприяє вирівнюванню пігментації.


Фолієва кислота відіграє найважливішу роль при вагітності. Захищає організм від дії тератогенних факторів. Вона регулює створення і підтримання в здоровому стані нових клітин організму, що дуже важливо на стадії формування плоду і в ранньому дитинстві, запобігає передчасні пологи і народження недоношених дітей, допомагає подолати післяпологову депресію.

А регулярне вживання з їжею рекомендованої дози вітаміну В9 зменшує ризик інсульту і серцево-судинних розладів, нормалізує кров'яний тиск і знижує рівень холестерину в крові.

Особливості Folic Acid:

 • відіграє важливу роль в обміні амінокислот
 • позитивно впливає на ріст і розвиток тканин
 • позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту
 • бере участь в синтезі білків м'язів
 • бере участь в процесах регуляції функцій органів кровотворення
 • позитивно впливає на функції кишечника і печінки
 • підтримує імунну систему
 • сприяє нормальному утворенню і функціонуванню білих кров'яних тілець
 • впливає на продуктивну роботу мозку
 • допомагає засвоювати інші вітаміни групи В
 • захищає організм від дії тератогенних факторів
 • зменшує ризик інсульту і серцево-судинних розладів
 • нормалізує кров'яний тиск
 • знижує рівень холестерину в крові

Склад:

фолієва кислота, наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, фосфат кальцію, крохмаль), речовини, що запобігають злипання (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію).

Рекомендації щодо застосування:

приймати 1 порцію (1 таблетку) в день, до їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
ФОЛІЄВА КИСЛОТА / FOLIC ACID 800 μg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 9 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари