Працюємо. Відвантаження замовлень після повної або часткової оплати.

Працюємо! Відвантаження замовлень після повної або часткової оплати! Оплачені замовлення (повна оплата) на суму від 2500 грн*. з 04.01.2023 (10:00) доставляємо за наш рахунок на відділення служби доставки! Адресна доставка за рахунок замовника! Доставка: кур'єрською службою Нова Пошта. З 21.05.2022 відновлюємо відвантаження посилок кур'єрською службою Укрпошта (відправлення на протязі 2-х робочих днів після 100% оплати).
* Якщо замовлено протеїн (-и) OstroVit Standard WPC80.eu 2270g, OstroVit Economy WPC80.eu 2000g або гейнер OstroVit Mass It Limited Edition 3000g вартість послуг доставки оплачує покупець! Тобто, якщо в переліку замовлених товарів є протеїн (-и) Standard WPC80.eu 2270g, OstroVit Economy WPC80.eu 2000g або гейнер OstroVit Mass It Limited Edition 3000g доставка платна, за рахунок замовника!
В даний час можливі затримки з боку кур'єрської служби, посилки можуть затриматись в дорозі! На це слід звернути увагу під час оформлення замовлень, щоб не виникало проблемних питань.
Відвантаження посилок згідно Таймеру на сайті (у верхньому правому куті) для ПК версії; у мобільній версії сайту, таймер, розміщено зверху, по середині, під логотипом!
Замовлення не оплачені протягом дня будуть розформовані, а товар повернеться у вільний продаж.
Перед оформленням замовлення уточніть чи працює ваше відділення у вашому населеному пункті! Як дізнатись? На сайті служби доставки Нова Пошта! У мобільному додатку! У чат-боті!
Перевірити чи працює відділення можна за посиланням >>> або відсканувати QR-код нижче!
Чат-бот (працюючі відділення Нова Пошта) посилання >>>
Ситуація змінюється кожну годину, будемо повідомляти про всі зміни. Посилання >>>

Відділення, які працюють!