OstroVit STANDARD WPC80.EU 900g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: знятий з виробництва
850 грн 957 грн

Кількість

 

Високоякісний протеїн, вміст білка робить WPC80.eu чудовим вибором не тільки для атлетів, які інтенсивно тренуються та застосовують високобілкові дієти, але і для людей, що прагнуть схуднути або відновитись після травми. При виробництві WPC80.eu не використовуються заборонені або ті що вважаються шкідливими речовини. Застосовані харчові технології компанії OstroVit зробили все можливе, щоб домогтися приємного смаку, не застосовуючи сумнівні модифікатори, такі як аспартам (Е951), цикламати (Е952), неогесперідін дігідрохалкон (Е959).

Єдиним джерелом протеїну у WPC80.eu служить концентрат сироваткового білка молока, що вважається найкращим протеїном серед білкових добавок. WPC80.eu не містить білків рослинного походження, зокрема соєвого протеїну, які менш цінні для атлетів силових видів спорту і культуристів. Виробник гарантує реально високий вміст білка та повну відповідність складу заявленому на упаковці. В подібних продуктах головним пріоритетом для забезпечення якості продукції, як на етапі досліджень, так і при виробництві, починаючи з сировини і до готового продукту на прилавку є відсоток білка (головна характеристика протеїнових добавок) тому компанія OstroVit веде контроль за відсотковим вмістом білка у WPC80.eu.

OstroVit WPC80.eu не відноситься до продуктів «збагачених» глютамін пептидом. Джерело глютамінових пептидів є гідролізована пшенична клейковина, яка не сполучається з протеїновими добавками з високим вмістом білка. Введення в протеїнову суміш глютамінової пептидів дозволяє знизити вартість продукту, але призводить до зменшення вмісту цінного білка, що, на думку компанії OstroVit, є неприпустимим компромісом для дійсно якісного продукту для атлетів.

Особливості Standard WPC80.eu:

  • швидке зростання сили і маси
  • приємний смак і оптимальна ціна
  • висока концентрація білка
  • швидке відновлення після травм
  • джерелом протеїну служить концентрат сироваткового білка молока

Склад:

концентрат сироваткового білка з молока*, какао (chocolate dream), ароматизатор, згущувачі: ксантанова камедь, арабська камедь; солі, регулятори кислотності: яблучна кислота, лимонна кислота (strawberry cream, wild berry), барвники: карамель (sponge cake, biscuit dream, hazelnut cream, tiramisu cake, creme brulee, peanut butter, apple pie), каротин (banana cake, vanilla), антоціани (blueberry yoghurt), буряк (strawberry cream, bubble gum), мідні комплекси хлорофілів та хлорофіліни (pistachio cream); підсолоджувачі: ацесульфам калію, сукралоза. Як і серія без ароматизаторів, так і ароматизована можуть містити сою та горіхи. В 100 грамах міститься - 17.7 г амінокислот BCAA з розгалуженим ланцюгом.

* компоненти, що використовуються у продукті без смакових ароматизаторів.


Лабораторні висновки:

Вміст білка

Амінокислотний профіль

Мікробіологічні тести

Загальна кількість мікроорганізмів

Тест на зберігання, сенсорна оцінка

Рекомендації щодо застосування:

для приготування однієї порції змішайте 30 г протеїну (2.5 мірної ложки) з 100-250 мл води або знежиреного молока. Приймати 2-3 рази на день: вранці після пробудження, до тренування і після тренування. Випити відразу після приготування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.


АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 30 g (1 порція)
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ 500 kJ / 119 kcal (6 %*)
ЖИРИ 1.7 g (2 %*)
> В ТОМУ ЧИСЛІ НАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ 0.15 g (1 %*)
ВУГЛЕВОДИ 2.4 g (1 %*)
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЦУКОР 0.9 g (1 %*)
БІЛОК 23.0 g (46 %*)
СІЛЬ 0.15 g (3 %*)
RWS - вихідна величина споживання (8400 kJ/2000 kcal) %*
АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ ПРОДУКТУ
АМІНОКИСЛОТИ BCAA З РОЗГАЛУЖЕНИМ ЛАНЦЮГОМ 17 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЛЕЙЦИН 8.1 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ІЗОЛЕЙЦИН 6.83 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ВАЛІН 4.85 g
SERINE / СЕРИН 4.09 g
ASPARTIC ACID / АСПАРАГІНОВА КИСЛОТА 8.26 g
TRYPTOPHAN / ТРИПТОФАН 1.20 g
ARGININE / АРГІНІН 2.04 g
GLUCINUM / ГЛІЦИН 1.45 g
HISTIDINE / ГІСТИДИН 1.57 g
THREONINE / ТРЕОНІН 5.34 g
ALANINE / АЛАНІН 4.01 g
PROLINE / ПРОЛІН 4.71 g
TYROSINE / ТИРОЗИН 2.45 g
PHENYLALANINE / ФЕНІЛАЛАНІН 2.78 g
LYSINE / ЛІЗИН 6.38 g
METHIONINE / МЕТІОНІН 1.74 g
CYSTEINE / ЦИСТЕЇН 1.44 g
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 30 g
Мірна ложка 13 g
Порцій в упаковці 30

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку