OstroVit TRYPTOPHAN VEGE 90 caps

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
235 грн

Кількість

 

OstroVit L-Tryptophan - це незамінна амінокислота, широко відома завдяки своїй властивості синтезувати в клітинах головного мозку один з найважливіших для людини нейромедіаторів - гормон серотонін, з якого далі, за певних умов, синтезується мелатонін.

Організм, будучи не в змозі синтезувати цю кислоту, отримує її з харчових джерел, таких як м'ясні продукти (особливо червоне м'ясо), молочні продукти, соя, насіння. Важливою функцією триптофану є його безпосередня участь у виробництві вітаміну В3 (ніацин), який грає ключову роль у внутрішньоклітинному метаболізмі амінокислот, жирних кислот і різних видів вуглеводів.

Триптофан добре адсорбується зі шлунково-кишкового тракту. У крові триптофан знаходиться переважно (85-95%) в зв'язаній формі. Вільний триптофан плазми конкурує з нейтральними амінокислотами за транспортер, що переносить амінокислоти в мозок. Тому додатковий прийом триптофану до дієти навіть у відносно низьких дозах нелінійно збільшує його вільну фракцію в плазмі, що зрушує співвідношення між триптофан і конкурентними нейтральними амінокислотами на користь триптофану і створює умови для його підвищеного транспорту в мозок, що призводить до збільшення рівня серотоніну, мелатоніну та інших нейроактивних метаболітів.

Без триптофану в організмі не може вироблятися серотонін, якому ми зобов'язані відчуттями піднесеного настрою, емоційного комфорту, радості, щастя. Він підвищує рівень фізичної і розумової працездатності, стимулює пізнавальну активність, підвищує самооцінку, допомагає тримати себе в руках в стресових ситуаціях, регулює настрій, сон і апетит. Доведено, що у людей в пригніченому і депресивному стані рівень серотоніну вкрай низький.


Серотонін, який ще називають гормоном сміливості, впевненості, позитивно впливає на психіку людини. З настанням темного часу доби з серотоніну утворюється мелатонін - фізіологічний регулятор сну, який сприяє його настанню, регулює фази сну і їх тривалість. Він синтезується тільки в денний час під впливом фотонів світла. Вночі, під час відсутності фотонів світла, серотонін що утворився в денний час перетворюється в мелатонін. Мелатонін - це гормон сну, під впливом якого виникає глибокий і повноцінний сон.

OstroVit L-Tryptophan є природним релаксантом. Його вживання покращує настрій, знімає відчуття страху і напруженості, усуває депресивний стан. Значно знижує шкідливий вплив нікотину. Для правильного метаболізму триптофану необхідний вітамін В6. Краще засвоюється з їжею, що містить вуглеводи.

Дефіцит триптофану в організмі може викликати симптоми білкової недостатності - м'язовий катаболізм, порушення функцій росту. Зниження надходження в організм даної амінокислоти провокує падіння рівня серотоніну, з чим пов'язане виникнення дратівливості, депресії, занепокоєння, порушення сну, погіршення пам'яті. Для якісного перетворення триптофану в ніацин і серотонін необхідний вітамін В6. Відповідно, його дефіцит побічно веде до зниження синтезу в організмі цих важливих речовин.

Особливості Tryptophan:

  • активізація гормону росту
  • безпосередньо сприяє збільшенню наших м'язів
  • благотворно впливає на серце, за рахунок нейтралізації наслідків стресу
  • частковий захист організму від шкідливого впливу нікотину
  • допомагає боротися з безсонням через процеси синтезу мелатоніну
  • відновлює готовність діяти, мотивацію
  • забезпечує захист і природне регулювання нашої нервової системи
  • відновлює оптимальний рівень серотоніну - гормону щастя
  • знижувати апетит

Склад:

L-триптофан, оболонка капсули (гідроксипропіл метилцелюлоза, геланова камедь, еритрозин, діоксид титану, індигокармін).

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібні, рибу.


Рекомендації щодо застосування:

споживайте один раз в день, переважно перед сном. Для нормалізації сну: приймати одну порцію за 40-60 хвилин до сну - запити солодким напоєм. Для підвищення настрою і усунення почуття неспокою і тривоги: приймати одну порцію з ранку з їжею - запити солодким напоєм.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
L-ТРИПТОФАН 300 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 37 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку