OstroVit MSM 1200 60 caps

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
229 грн

Кількість

 

Метилсульфонілметан (MSM) - це сіркоорганічне з'єднання з вираженою протизапальною дією, яке міститься в деяких рослинах та в невеликій кількості в різних продуктах харчування. Сірка належить до того ж хімічного сімейства, що і кисень, багатьом організмам, які живуть в середовищі, де немає кисню, сірка його замінює, будучи джерелом хімічної енергії. Найбільш багаті сіркою різні види капусти, цибуля ріпчаста, представники сімейства хрестоцвітних, гірчиця, бобові. Однак при подальшій обробці та зберіганні, продукти, як правило, втрачають MSM. Метилсульфонілметан поширений як харчова добавка, призначена для лікування і зміцнення суглобів і зв'язок. Часто комбінується з хондропротекторами: хондроїтин сульфат і глюкозамін сульфат.

MSM володіє широкою протизапальною дією, при цьому ефективність його найбільш висока в лікуванні запальних захворювань суглобів. Останнє дослідження показало, що дана речовина сприяє більш швидкому відновленню після тренувань і допомагає зберігати м'язи від руйнування. Також MSM успішно використовувався спортсменами після фізичних навантажень для зняття оніміння, больових відчуттів і напруги в м'язах. MSM стимулює вироблення суглобної рідини, підвищує рухливість суглобів і міцність зв'язок, знижує ризик судом і запалення суглобів, зменшує травматичну біль.

Використання даної добавки дозволяє знизити больові відчуття в суглобах і зв'язках, при мінімальному ризику розвитку побічних ефектів. Це робить метилсульфонілметан привабливим засобом у бодібілдингу та пауерліфтингу. Спільне використання MSM і глюкозаміну підвищує ефективність в боротьбі з остеоартритом. Метілсульфонілметан бере участь в оновленні клітин, мембрани починають краще пропускати поживні речовини. Стінки клітин при нестачі MSM стають погано проникні для поживних речовин.

Наш організм потребує надходження сірковмісних елементів для синтезу нових протеїнів і інших елементів. Сірка входить до складу білків, які формують м'язи, зв'язки і кістки. Це четвертий за масовою часткою мінерал в організмі людини. Він необхідний для забезпечення нормальної життєдіяльності. Для того щоб сірка краще засвоювалася її приймають в спеціальній органічній формі, одна з яких - метилсульфонілметан. У MSM міститься 34% біодоступної сірки - це робить його одним з кращих джерел даного елемента. Теоретично, сірка покращує надходження в клітини таких амінокислот, як метіонін і глутатіон - природні дезинтоксиканти.


Сірка відіграє незамінну роль в організмі людини: вона є компонентом багатьох білків (в т.ч. колагену), формуючи гнучкі дисульфідні зв'язки між певними амінокислотами. Постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай необхідно для підтримки цілісності сполучної тканини. Сірка надходить в організм, перш за все, в складі білків (сірковмісні амінокислоти метіонін, цистеїн, серин). Сірка входить до складу сполучної тканини практично всіх органів і тканин, вона необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся і нігтів.

Сірка є важливим інгредієнтом численних регулюючих речовин (гормонів, ферментів, вітамінів). У тому числі вона входить до складу молекули пептидного гормону інсуліну. Вона бере участь в продукції імуноглобулінів і формування імунного захисту організму. Повноцінна робота системи детоксикації організму неможлива без достатнього надходження сірки, яка допомагає нейтралізувати й виводити токсини з організму.

MSM ефективний при різних шлунково-кишкових розладах. MSM активно діє проти ряду паразитів кишкового і сечостатевого тракту, таких, як лямблії, трихомонади і круглі черв'яки, конкуруючи з ними за сполучні ділянки на поверхні слизових, тим самим, блокуючи контакт збудників зі слизовими оболонками. Метилсульфонілметан в мікробіології класифікується як одна з найменш токсичних речовин, навіть в порівняння зі столовою сіллю, яка набагато токсичніша.

І ще одна унікальна властивість MSM. На відміну від інших сполук сірки, які часто входять до складу фармпрепаратів і консервантів (сульфати, сульфіди і інші сульфаформи сполук сірки) MSM не тільки не дає алергічних реакції, а має протиалергічну дію. Причому позитивний ефект відзначається при алергії, пов'язаної як з побутовими подразниками, так і з харчовими і лікарськими алергенами. Показанням до застосування MSM є найрізноманітніші захворювання: алергії, хвороби легенів і бронхіальна астма, артрозо-артрити, захворювання шлунково-кишкового тракту, системний червоний вовчак, діабет, неврози і стреси, шкірні захворювання, опіки, рубцеві процеси, вугри.

Крім того, вживання MSM сприяє підтримці здорового стану зубів, шкіри, нігтів і волосся. Усунення больового синдрому при системних запальних захворюваннях, особливо ефективно при ураженні кістково-м'язової системи.

Особливості MSM:

 • має протизапальну дію
 • призначений для лікування і зміцнення суглобів і зв'язок
 • сприяє більш швидкому відновленню після тренувань
 • допомагає зберігати м'язи від руйнування
 • ефективно запобігає і полегшує запальний синдром при артриті, міозиті, розтягнення зв'язок, тендовагініті, бурситі
 • бере участь у формуванні сполучної тканини, біосинтезі колагену, що сприяє еластичності шкіри і зміцненню м'язів
 • бере участь в продукції імуноглобулінів і формування імунного захисту організму
 • сприяє загоєнню ран
 • чинить детоксикаційну дію на організм в цілому
 • має протиалергічну дію
 • знижує поріг чутливості організму до алергенів
Склад:

метилсульфонілметан, наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, крохмаль); речовини, що запобігають злипання (кремнію діоксид, магнієві солі жирних кислот).


Рекомендації щодо застосування:

приймати 1 порцію (1 капсула) на день, переважно за 30 хвилин до їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
METHYLSULFONYLMETHANE / МЕТИЛСУЛЬФАНІЛМЕТАН 1200 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 60
Маса нетто 79 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари