OstroVit MELATONIN 4000 mcg 100 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903933902487
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
240 грн

Кількість

 

Мелатонін - гормон, що регулює в організмі режим «сон - безсоння», є похідним триптофану. Виробляється клітинами епіфізу і синтезується вночі. В цей час доби його концентрація в десятки разів більше, ніж в день. Таким чином, його синтез залежить від освітленості: чим вона більша, тим нижче його вироблення, і навпаки. Також негативно на виробництво мелатоніну впливає алкоголь, кофеїн, куріння, робота в нічний час. Мелатонін підтримує циркадні ритми, тобто повторювані коливання інтенсивності різних біологічних процесів, залежних від часу доби. Деякі фактори, в тому числі і фізичні навантаження, збільшують потребу в цій добавці. Засіб не містить смакових добавок. Компоненти добавки натуральні і легко сприймаються організмом.

В якості харчової добавки OstroVit Melatonin застосовується як спортсменами, так і звичайними людьми при «збої біологічного годинника», порушенні нормального ритму життєдіяльності організму, поганій якості сну, частих нічних пробудженнях, тривалому засипанні. Дана речовина приводить в норму ментальне здоров'я. Сьогодні мелатонін широко популярний на ринку спортивного харчування, тому що будь який грамотний спортсмен знає про те, наскільки важливий якісний здоровий сон для спортивного прогресу.

Як було вже зазначено, синтез і секреція мелатоніну зростає вночі і скорочується днем. З цієї причини у тих людей, хто працює в нічну зміну і піддає свій організм фізичним навантаженням, можуть виникати проблеми, пов'язані з рівнем мелатоніну. Освітленість стимулює нервовий шлях від сітківки ока в гіпоталамус - так відбувається передача інформації про кількість світла. Ця інформація необхідна для того, щоб керувати виробленням мелатоніну в шишкоподібній залозі. «Керує» цим процесом окрема структура мозку, яка називається «супрахіазматичні ядра гіпоталамуса». Синтезований в епіфізі мелатонін надходить в кров і спинномозкову рідину, а потім накопичується в гіпоталамусі.

Прийом OstroVit Melatonin - натуральний простий і доступний спосіб відновлення порушених біоритмів. Це хороша альтернатива потужним фармацевтичним снодійним, у яких безліч побічних ефектів. В результаті досліджень встановлено, що мелатонін особливо ефективний у випадках вимушеного порушення добових ритмів через нічі зміни або при швидкій зміні часових поясів.

Мелатонін допомагає в профілактиці і лікуванні серцево-судинних захворювань, а також підтримці здоров'я серця. Він має антиоксидантний і протизапальний ефект, що робить благотворний вплив на серце. Також допомагає знизити рівень холестерину і артеріального тиску, що є ключовими факторами ризику захворювань серця і судин.

Мелатонін є сильним антиоксидантом, він активізує захисні сили організму, тим самим, оберігаючи його від хвороб. Також він сприяє зменшенню запалення, викликаного імунною реакцією організму. Полегшує біль при фіброміалгії, яка характеризується тривалими виснажливими болями в м'язах і м'яких тканинах. Також прийом мелатоніну приносить полегшення болю при мігрені і хронічному головному болю.

Продукт OstroVit Melatonin рекомендується людям, які борються з проблемами сну, працюючи в режимі нічних змін, подорожуючи і часто міняючи часові пояси. Буде корисно спортсменам, які хочуть впоратись з наслідками перетренованості і запобігти їй. Нормалізує сон, засіб робить більш ефективним весь процес тренувань.

Особливості Melatonin:

 • допомагає скоротити час, необхідний для засипання
 • допомагає поліпшити загальну якість сну
 • підвищує концентрацію під час тренувань
 • сприяє зміцненню імунітету
 • покращує роботу серця і судин
 • уповільнює процеси старіння в клітинах
 • покращує відновлення після стресів і навантажень
 • покращує метаболізм спортсмена
 • нормалізує всі функції шлунка і кишечника
 • захищає організм від вільних радикалів
 • стабілізує роботу ендокринної системи

Увага! Впроваджується новий дизайн для всіх продуктів, нова партія OstroVit Melatonin також відрізняється від попередньої, а саме форма таблеток! Поточна форма таблеток біла із скошеними краями.

Склад:

мелатонін; додаткові інгредієнти: наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, крохмаль); речовини, що запобігають злипання (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

споживайте 1 порцію (1 таблетку) в день, за 30 хвилин до сну. Сприятливий ефект виникає, коли 1 мг мелатоніну споживається незадовго перед сном або 0,5 мг незадовго перед сном в перший день поїздки і протягом наступних кількох днів після прибуття в пункт призначення.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
МЕЛАТОНІН 4 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 100 - 400
Маса нетто 38 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари