OstroVit LEUCINE 200g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232611236
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
329 грн

Кількість

 

OstroVit Leucine незамінна амінокислота з розгалуженими боковими ланцюжками (ВСАА), яка є найбільш анаболічною амінокислотою, основним стимулятором м'язового росту. Лейцин знижує рівень цукру в крові і стимулює виділення гормону росту. Є абсолютно безпечним продуктом, тому що не містить нічого зайвого, тільки 100% чисту амінокислоту лейцину. Незамінними амінокислотами є ті, які організм не виробляє, ми повинні ввести в свій організм разом з їжею.

Лейцин є найбільш поширеною амінокислотою в скелетній м'язовій тканини і становить близько 8% від загального спектра амінокислот у фізичній структурі білка. В якості однієї з трьох амінокислот з розгалуженим ланцюгом BCAA він має суттєве значення і вплив на загальний стан здоров'я. Це важливо в спорті, а також з медичної точки зору. З погляду спортивного тренування він позитивно впливає на ріст м'язової маси. Амінокислоти ВСАА традиційно допомагають нам підтримувати м'язову масу і, подруге, забезпечують організм енергією, коли він піддається стресу в результаті важких тренувань. У той же час стимулює синтез глікогену (це паливо на основі глюкози зберігається в м'язовій тканині і використовується для підтримки м'язових скорочень). Лейцин підтримує баланс азоту, покращує когнітивні навики, бере участь у підтримці здоров'я кісток, шкіри і м'язової тканини.

Лейцин також збільшує вироблення ГР (людський гормон росту соматотропін). Є важливим гормоном, який впливає на міцність кісток, уповільнює процес старіння і надзвичайно ефективний у зниженні жиру. Гормон росту збільшує м'язову силу і масу. Збільшення виробництва власного гормону росту є метою багатьох біологічно активних добавок і тренінгу - у зв'язку з великим впливом цього гормону в організмі.


Лейцин відіграє важливу роль у вашому раціоні харчування. Це найсильніша з усіх BCAA. Це означає, якщо людина страждає від нестачі лейцину, то організм не зможе скористатися іншими амінокислотами для синтезу білка, незалежно від того, скільки білка споживається. Тільки якщо у вас є достатньо лейцину в організмі, то ви зможете досягти максимального результату для збільшення м'язів. Це універсальний і потужний антикатаболік, який є дуже ефективним доповненням для більшості спортсменів. Відсутність достатньої кількості лейцину у вашому раціоні може призвести до атрофії м'язів, зниження рівня енергії, м'язової слабкості і порушення рівня цукру в крові.

Особливості Leucine:

  • чистий продукт, не містить барвників, ароматизаторів, смакових добавок
  • 5 грами найчистішого лейцину в кожній порції
  • швидкорозчинна формула
  • відмінний стимулятор м'язового росту
  • збільшує вироблення гормону росту (соматотропін)
  • прискорене відновлення
  • впливає на міцність кісток
  • уповільнює процес старіння
  • надзвичайно ефективний у зниженні жиру

Склад:

L-лейцин, таурин, піридоксину гідрохлорид.


Рекомендації щодо застосування:

порцію 5 г (2 ложки) змішують з 100-150 мл води або Вашого улюбленого соку. У дні тренувань пити одну порцію після тренування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 5 g (1 порція)
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 5000 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 5 g
Мірна ложка 2.5 g
Порцій в упаковці 40

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари