OstroVit ORNITHINE L-ASPARTATE 200g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: відсутній
675 грн 734 грн

Кількість

 

OstroVit Ornithine добавка, яка містить тільки одну речовину L-орнітин, інші непотрібні наповнювачі, такі як консерванти і аромати, були спеціально виключені з виробництва. Його мікронізація була розроблена з найвищим рівнем фармацевтичної фрагментації. Добавка забезпечує ідеальну біодоступність і розчинність.

L-орнітин - це родинна амінокислота аргініну. Об'єднання їх в одну групу викликано схожою дією на організм. Розрізняють дві підгрупи орнітину: L і D. Група D не має цінності для бодібілдерів. У спортивному харчуванні застосовується лише амінокислота групи L. У незначній кількості побратим аргініну міститься в сполучній тканині і в плазмі крові людини. Він діє як основний дезактиватор аміаку, який шкідливий для нашого організму.

Не дивлячись на те, що цей компонент присутній в організмі, його додатковий прийом необхідний при заняттях фітнесом і бодібілдингом. L-орнітин - амінокислота, яка використовується в бодібілдингу для поліпшення атлетичних показників. L-орнітин не входить до складу білків організму, проте присутній в організмі як природний компонент. Орнітин може перетворюватися в аргінін, пролін і поліаміни.

Особливістю спорту є підвищене споживання білкової їжі, що призводить до перевантаження організму продуктами розпаду. Орнітин хоч і синтезується в організмі перетворюючись в аргінін, але його кількості недостатньо для досягнення значних результатів у бодібілдингу і зниженні навантаження на печінку. Тому додатковий прийом амінокислоти, як гепатопротектора, показаний для культуристів і пауерліфтерів. Це обумовлено позитивним впливом L-орнітину на загальну ефективність тренувань і стан здоров'я.

OstroVit Ornithine стимулює вироблення гормону росту, який накопичується в гіпофізі. Гормон росту сприяє швидшому спалюванню жирів і накопиченні м'язової маси, що допомагає схуднути і набути атлетичної фігури. Також гормон має властивості нормалізації рівня глюкози. Прийом амінокислоти стимулює мобілізацію жиру не у відповідь на сон, а у відповідь на комплекс заходів: правильне харчування, силові тренування, повноцінний сон.

Синтез інсуліну друга по важливості для спортсмена властивість амінокислотної добавки. Підвищена секреція інсуліну необхідна в бодібілдингу при роботі культуристів на масу. Важливе значення амінокислоти для зміцнення і відновлення зв'язок і сухожиль.


OstroVit Ornithine незамінний при проведенні сушки тіла. Розщеплення жирів відбувається під дією гормону росту і в денний і нічний час. При цьому спортсмен не відчуває себе виснаженим, так як L-орнітин підвищує енергійність організму. Крім цього амінокислотна добавка знижує больову чутливість.

L-орнітин захищає печінку від токсичного впливу різних продуктів харчування і фармакологічних препаратів. Також бере участь у відновленні клітин печінки. Це дуже важлива властивість орнітину, як для людей, які мають захворювання печінки, так і для бодібілдерів. Багато наукових досліджень довели, що прийом L-орнітину помітно покращує гемодинаміку печінки (рух крові по судинах).

Особливості Ornithine:

 • збільшення м'язової маси
 • розщеплення жирних кислот в період "сушки"
 • подавлення катаболізму
 • відновлення м'язів
 • збільшення секреції гормону росту
 • збільшення секреції інсуліну
 • імуномодулююча дія
 • зміцнює імунітет шляхом посилення синтезу глютаміну
 • підвищення опірності організму захворюванням
 • зміцнення сполучних тканин
 • прискорює загоєння сполучної тканини (рани, порізи)
 • генерування енергії в процесі розщеплення жирів
 • підтримання кислотно-лужного балансу організму
 • зміцнює зв'язки і сухожилля

Склад:

L-орнітин. Продукт може містити сою та горіхи.

Рекомендації щодо застосування:

додати 1.5 грам (3 мірних ложки) в 100-150 мл води або соку. Споживайте один раз в день. Краще приймати на порожній шлунок і перед сном.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 g
Мірна ложка 500 mg
Порцій в упаковці 200
Маса нетто 200 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку