OstroVit HISTIDINE 100g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232619737
Бонусні бали: 2
Наявність: В наявності
689 грн 750 грн

Кількість

 

OstroVit Histidine - це висококласний продукт, виготовлений для найвимогливіших споживачів. Він містить тільки одну речовину L-гістидин, де інші непотрібні наповнювачі, такі як консерванти і аромати, були спеціально виключені з виробництва. Його мікронізація була розроблена з найвищим рівнем фармацевтичної фрагментації. Добавка забезпечує ідеальну біодоступність і розчинність. Гістидин важливий для кожної людини і просто незамінний в період росту організму, він входить до складу багатьох ферментів.

Коли ми їмо м'ясо, ми споживаємо білок, а в складі білків - амінокислоти. Гістидин - одна з найбільш значущих для підтримки життя на Землі амінокислот. Ця протеїногенна речовина бере участь в утворенні білків і впливає на ряд метаболічних реакцій в організмі. Всі амінокислоти є будівельними блоками для протеїнів. Після перетравлення білка організм отримує окремі амінокислоти. Частина з них - замінні (організм здатний виробляти їх) і незамінні (можуть бути отримані тільки через дієту). Гістидин в цьому плані є унікальною речовиною - амінокислотою замінною і незамінною одночасно.

Дана амінокислота зміцнює імунітет, захищає наш організм від всіляких інфекцій, радіації, поглинає ультрафіолетові промені. Гістидин сприяє зростанню і відновленню тканин, дарує здоров'я суглобів, збільшує витривалість м'язів, дозволяючи тренуватися спортсменам довше і з більшою інтенсивністю. Підтримує функцію слухового нерва, знижує гостроту алергічних реакцій. Амінокислота L-гістидин грає важливу роль в метаболізмі білків, підвищує лібідо, бореться зі стресами, покращує і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє оздоровленню нервової системи, що благотворно позначається на роботі всіх органів і систем організму.

Одна з найбільш яскравих характеристик гістидину - можливість трансформуватися в інші речовини, в тому числі гістамін і гемоглобін. Гістидин входить до складу гемоглобіну і бере участь в його синтезі. Крім того з гістидину в організмі відбувається синтез гістаміну, а також він важливий для синтезу білих і червоних кров'яних тілець і найпотужнішого антиоксиданту карнозину. Гістидин є регулятором згортання крові і складовою частиною мієлінових оболонок, які оберігають нервові волокна. Також бере участь в ряді метаболічних реакцій, сприяє постачанню киснем органів і тканин. Крім того, допомагає виводити з організму важкі метали, відновлювати тканини і зміцнювати імунітет.

Без гістидину всі процеси, пов'язані з ростом, зупиняться, а регенерація пошкоджених тканин стане неможливою. Також наслідком відсутності гістидину в організмі є запалення шкіри і слизових покривів тіла, а відновлення після хірургічних операцій затягнеться на більш довгий час. Крім того, гістидин має терапевтичний ефект при запаленнях, а значить, є незамінним при артритах.

Нестача гістидину в організмі людини може призводити до зниження статевого потягу, затримки фізичного і розумового розвитку, підвищеного тромбоутворення, м'язової слабкості, погіршення слуху, фіброміалгії. А також брак цієї амінокислоти знижує утворення гемоглобіну в кістковому мозку.

Особливості Histidine:

 • збільшує витривалість м'язів
 • сприяє зростанню і відновленню тканин
 • бере участь в утворенні білків
 • відіграє важливу роль в метаболізмі білків
 • координування механізмів зростання
 • незамінний в період росту організму
 • природне відновлення організму
 • підвищує лібідо
 • зміцнює імунітет
 • покращує і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту
 • регулювання кислотності крові
 • прискорення загоєння ран
 • дарує здоров'я суглобів
 • сприяє оздоровленню нервової системи
 • захищає організм від інфекцій
 • знижує гостроту алергічних реакцій
 • бореться зі стресами

Склад:

L-гістидин.


Рекомендації щодо застосування:

додайте 1 г (1/5 мірної ложки) в 100-150 мл води або соку. Найкраще всього споживати за 30 хвилин до їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1.0 g (1 порція)
L-ГІСТИДИН 1000 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 g
Мірна ложка 5 g
Порцій в упаковці 100
Маса нетто 100 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари