OstroVit CREATINE HCL 2400 150 caps

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903933914954
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
425 грн

Кількість

 

Креатин гідрохлорид HCL був відкритий і запатентований Марком Фолкнером випадково, в 2003 році, під час розробки допоміжних речовин для іншої форми креатину - етил естеру. Вперше з'явився у продажі як спортивна добавка в 2009 році. Популярність продукту настільки висока, що з початку продажів і по сьогодні креатин гідрохлорид посідає топові місця в рейтингах найвідоміших зарубіжних магазинів спортивного харчування.

У галузі дослідження креатину відбуваються постійні нововведення, одним з нових продуктів є Creatine HCL - креатин гідрохлорид від компанії Ostrovit. Креатин гідрохлорид отримують в процесі приєднання креатину до групи гідрохлорид, в результаті такого приєднання утворюється сіль. Гідрохлорид значно підвищує розчинність молекули креатину, в порівнянні з основною формою креатину - креатин моногідратом. Тобто, креатин гідрохлорид наділений кращими властивостями, ніж моногідрат креатину. Він краще абсорбується і підвищує свою концентрацію в плазмі до 70% в порівнянні з моногідратом.

На ринку спортивних добавок креатин НСL - це найбільш розчинна форма креатину. Креатин гідрохлорид здатен набагато швидше засвоюватися, ніж креатин моногідрат. Це означає, що креатин гідрохлорид є висококонцентрованою формою креатину, і, щоб досягти ефекту збільшення маси м'язів і сили, необхідно вживати набагато менше добавки і меншу кількість рідини. Його можна безпечно приймати щодня, без шкоди для здоров'я.


Основна функція креатину, це забезпечення організму додатковими, швидкими енергетичними резервами. Будь-яка форма креатину після вживання запасається в м'язах у формі креатин-фосфату (корисна енергія) і креатиніну - відпрацьованого продукту креатину фосфату, даремний субстракт, який виводиться з організму нирками з сечею. Так от, при прийомі креатину гідрохлориду запаси креатиніну дуже низькі, набагато нижчі ніж при прийомі інших форм креатину.

Особливості Creatine HCL:

 • практично абсолютна розчинність
 • відмінне засвоєння організмом
 • немає побічних ефектів
 • не вимагає фази завантаження
 • низькі дозування
 • низька схильність до перетворення в креатинін
 • зростання витривалості та енергії
 • підвищення силових показників
 • потужний пампінг, максимальна працездатність
 • 100% засвоєння без здуття і проблем з шлунково-кишковим трактом
 • анаболічний ефект, значно сприяє зміцненню м'язової маси
 • знижує кількість жиру в організмі

Склад:

креатин гідрохлорид (HCl), оболонка капсули (желатин, очищена вода).

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібні, рибу.


Рекомендації щодо застосування:

1 порція: 2 капсули. В день тренувань: одна порція безпосередньо перед тренуванням, друга порція після тренування. В день без тренувань: одна порція після пробудження.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 2 caps (1 порція)
КРЕАТИН ГІДРОХЛОРИД 2400 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ КРЕАТИН 1848 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 2 caps
Порцій в упаковці 75
Маса нетто 194 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку