OstroVit CHONDROITIN 200g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246223897
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
755 грн 799 грн

Кількість

 

Спортивна харчова добавка спеціалізованої дії в порошку. OstroVit Chondroitin - добавка на основі хондроїтину. Хондроїтин сульфат рекомендується приймати в профілактичних цілях при заняттях важкою атлетикою. Хондроїтин - це важливий структурний компонент хрящової тканини і зв'язок, який збільшує їх міцність при стисненні і розтягуванні. Входить до складу хряща, надаючи йому пружність і амортизуючі властивості за рахунок утримування води в тканині. Отримують з хрящів і кісткової тканини тварин, кісток і хрящової тканини риб. Хондроїтин сульфат утворюється в організмі хрящової тканиною і входить до складу синовіальної рідини суглобів, яка виконує змазуючу функцію. Втрата хондроїтину в хрящі є головною причиною остеоартриту.

Хондроїтин сульфат має протизапальну дію, яка реалізується гальмуванням активності лізосомальних ферментів, супероксидних радикалів і експресії прозапальних цитокінів. Крім того, хондроїтин сульфат стимулює розвиток клітин хряща - хондроцитів і синтез протеогліканів. Також він володіє антикатаболічною дією за рахунок інгібіції металопротеїназ - стромелізину, колагенази, фосфаліпази А2. Хондроїтин сульфат активує синтез гіалуронової кислоти, подовжує термін життя хондроцитів і нормалізує структуру субхондральної кістки. Доведено також і ефект хондроїтин сульфату в інтенсифікації репарації гіалинового хряща.

Хондроїтин сульфат сприяє кращому проникненню глюкозаміну в запалені суглоби, тому, краще застосовувати добавки хондроїтину і глюкозаміну разом. ​​Ще краще в комбінації з сіркою MSM, що має протизапальну і протинабрякову дію).

При річному курсі хондроїтин сульфату значно поліпшується рухливість суглоба (до 50%), знижується вираженість больового синдрому і стабілізуються рентгенологічні показники (величина межсуставного проміжку і загальна товщина хрящової пластини). Зниження вираженості больового синдрому та збільшення обсягу рухів настає вже на третьому місяці лікування і значно збільшуються на шостому і дванадцятого місяці з початку курсу лікування хондроїтин сульфатом.

У США хондроїтин сульфат зарахований до списку біологічно-активних добавок. З цієї причини в Америці немає будь-яких стандартів виробництва. Відповідно до проведених досліджень було встановлено, що лише 10-15% добавок під назвою "хондроїтин", що продаються на американському ринку, повністю відповідають своїй назві за складом. У європейських країнах такої проблеми не існує, оскільки виробництво хондроїтину контролюється за всіма фармакологічними стандартами. З цієї ж причини медикаментозні препарати з хондроїтином володіють більш високим рівнем якості.

Особливості Chondroitin:

 • має протизапальну дію
 • підтримує кістки, хрящі, суглоби і зв'язки в здоровому стані
 • збільшує вироблення синовіальної рідини
 • входить до складу синовіальної рідини, яка забезпечує ковзання суглобових поверхонь
 • здійснює живлення хряща
 • регенерація хряща (актуально для людей, що займаються бодібілдингом і іншими важкими видами спорту)
 • покращує рухливість суглобів і зменшує біль
 • захищає кістки, хрящі, суглоби і зв'язки від травм
 • підвищення міцності сполучної тканини зв'язкового апарату (актуально у бодібілдингу та пауерліфтингу)
 • пригнічення активності ферментів, які руйнують сполучну тканину
 • усунення або зниження хронічних болів в суглобах, пов'язаних із запаленням і дегенеративними процесами
 • поліпшення властивостей шкіри
 • використовується в якості біологічно-активної добавки для лікування остеоартриту
 • призначений для лікування і зміцнення суглобів і зв'язок
 • сприяє більш швидкому відновленню після тренувань
 • бере участь в продукції імуноглобулінів і формування імунного захисту організму
 • чинить детоксикаційну дію на організм в цілому

Склад:

хондроїтин сульфат, наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, крохмаль), речовини, що запобігають злипання (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

вживати 1 порцію (800 mg) в день, переважно вранці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
CHONDROITIN SULFATE / ХОНДРОЇТИН СУЛЬФАТ 800 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція -
Порцій в упаковці -
Маса нетто -

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари