OstroVit BERBERINE HCl 97% VEGE 90 caps

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903933905297
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
539 грн 557 грн

Кількість

 

OstroVit Berberine засіб який робить більш ефективним весь процес тренувань. Берберин - це алкалоїд, що входить до складу багатьох рослин, які використовуються в традиційній китайській медицині. Позитивно впливає на функцію кишечника і регуляцію кишкової оболонки. Берберин вживають через його протизапальний і антидіабетичний вплив. Більш того, він може благотворно впливати на шлунково-кишковий тракт і знижувати рівень холестерину в крові. Берберин може знижувати рівень глюкози, яку виробляє печінка. Може взаємодіяти з антидепресантами і сприяти спалюванню жиру. Основний механізм дії берберина частково відповідає за антидіабетичну і протизапальну дію.

Берберин допомагає схуднути в короткі терміни, зміцнює судини, а також бореться із захворюваннями печінки. Здатний збільшувати швидкість метаболізму. І це, безумовно, дуже корисно для процесу схуднення. Щоб зрозуміти, яким чином берберин здатний активувати обмінні процеси, потрібно розглянути такий фермент, як аденозин монофосфат активована протеїнкіназа (AMPK). Фермент AMPK, що знаходиться всередині клітин організму людини, часто називають «майстром перемикання метаболізму». Аденозин монофосфат активована протеїнкіназа індукує каскад реакцій, залучених в підтримку енергетичного гомеостазу. Коли активність AMPK знижена, у людини розвивається метаболічний синдром. Цей стан характерний для людей, які потребують схуднення, хоча вони самі можуть цього і не підозрювати.

У берберина є ще одна якість, що дає можливість позбутися від метаболічного синдрому і, отже, скинути зайву вагу. У людей з метаболічним синдромом має місце дисбаланс між виробництвом вільних радикалів і здатністю організму нейтралізувати їх. Такий стан носить назву оксидативного стресу. Прийом берберина пригнічує оксидативний стрес і тим самим сприяє зменшенню вираженості симптомів метаболічного розладу.

Ще однією розповсюдженою причиною набору зайвої ваги, яка має місце практично в усіх людей, які потребують схуднення, є розвиток резистентності до інсуліну. Берберин оптимізує секрецію адипокінів - сигнальних молекул, які впливають на чутливість до інсуліну, що вкрай важливо, як для лікування діабету, так і для позбавлення від надмірних жирових відкладень. Брак бурого жиру є ще однією причиною товщини. Берберин збільшує активність коричневої жирової тканини, одночасно з цим підвищуючи витрату енергії.


Берберин позитивно впливає на гладку мускулатуру кишечника і завдяки цьому поліпшує травлення, усуваючи біль у ділянці живота. Протимікробна активність берберина робить його чудовим натуральним засобом лікування діареї, перш за все, «діареї мандрівників» і розлади, викликані харчовим отруєнням. Згідно з декількома дослідженнями, берберин справляється з подібними проблемами швидше, ніж антибіотики і при цьому не викликає ніяких побічних ефектів.

Покращує стан хворих на артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, кардіопатію. Однак особливо ефективний він для терапії миготливої ​​аритмії. Згідно з науковими даними, дія берберина аналогічно дії деяких груп лікарських препаратів, які застосовують для лікування миготливої ​​аритмії. Інший позитивний вплив берберина на серцево-судинну систему пов'язаний з його здатністю знижувати рівень тригліцеридів, що асоціюються з хворобами серця.

Особливості Berberine:

 • допомагає знизити рівень глюкози в крові
 • позитивно впливає на функцію кишечника
 • позитивні ефекти при зменшенні ваги
 • прискорення метаболізму
 • боротьба з оксидативним стресом
 • підвищення чутливості до інсуліну
 • імітує дію інсуліну
 • збільшення кількості бурого жиру
 • посилення вироблення жовчі і очищення печінки
 • боротьба з інфекціями
 • допомога травленню
 • профілактика і лікування діабету
 • допомога серцю

Склад:

...

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, злаки, що містять глютен, яйця, селеру, гірчицю, ракоподібних, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

споживайте 1 порцію (1 таблетку) щодня під час їжі.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 54 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку