OstroVit BCAA + GLUTAMINE 200g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232611571
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
299 грн 350 грн

Кількість

 

У боротьбі за ідеальну фігуру ви неодноразово зустрічалися з думками про переваги BCAA добавок у поєднанні з глютаміном? Новатори фірми Ostrovit також! Через це був створений продукт BCAA + глютамін - новинка навіть більш ефективніша, ніж ці дві добавки, якщо застосовувати їх окремо. Чому ви повинні купити OstroVit BCAA + глютамін? Тому що це важлива складова процесу нарощування м'язової маси (близько 60% загальної м'язової маси).

Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAA) відіграють вирішальну роль на яку припадає близько 35% будівництва загальної м'язової маси, а глютамін має багато важливих функцій для організму - він не тільки сприяє синтезу білка, але також прискорює процес регенерації, а також впливає на міцність м'язових волокон - так щоб ваші тренування були більш ефективними. Продукт на основі особливо чистих амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками 2-1-1 і L-глютаміну, тобто із 100% вмістом чистих амінокислот BCAA без будь-яких добавок. Продукт рекомендується для людей, які хочуть збільшити м'язову масу і силу, і в той же час зменшити надмірну кількість жиру в організмі.

Особливості BCAA + Glutamine:

  • сприяє нарощуванню м'язової маси
  • підтримує та покращує синтез білка
  • прискорює процес регенерації після тренування
  • працює на основі поєднання сильних анти-катаболічних ВСАА, і глютаміну
  • впливає на силу м'язових волокон
  • придушує м'язовий катаболізм

Склад:

L-глютамін, L-лейцин, L-ізолейцин і L-валін, рапсовий лецитин порошок (емульгатор)**, лимонна кислота (регулятор кислотності)**, ароматизатор**, сукралоза (підсолоджувач)**, стевіоглікозіди (підсолоджувач)**.

** Інгредієнти, що використовуються у продукті із смаковою добавкою.


Рекомендації щодо застосування:

у дні тренувань приймати дві порції, відразу після пробудження та після тренування. У дні без тренувань приймати одну порцію відразу після пробудження. Рекомендується розчиняти у воді або улюбленому соці. Споживайте відразу після приготування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
L-GLUTAMINE / L-ГЛЮТАМІН 5000 mg* / 4350 mg
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 2500 mg* / 2175 mg
L-ISOLEUCINE / L-ІЗОЛЕЙЦИН 1250 mg* / 1088 mg
L-VALINE / L-ВАЛІН 1250 mg* / 1088 mg
версія PURE (без смакових добавок) *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 4 g
Порцій в упаковці 20

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари