OstroVit BCAA 8-1-1 200g

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5902232610192
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
287 грн

Кількість

 

Комплекс, що складається з трьох незамінних амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками в співвідношенні 8-1-1: лейцин, ізолейцин, валін. Амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками - основний матеріал для побудови м'язових тканин. Ці три амінокислоти становлять 35% всіх амінокислот в м'язах і приймають важливу участь у процесах анаболізму і відновлення, пригнічують катаболічні процеси. Незамінні амінокислоти не можуть синтезуватися в організмі, тому людина їх може отримувати тільки з їжею і з спеціальними добавками. Амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками можна розглядати як основне «паливо» для м'язів, яке підвищує спортивні показники, покращує стан здоров'я, до того ж вони абсолютно безпечні для здоров'я.

Добавки, що містять амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, широко застосовуються атлетами, особливо в силових видах спорту. Не містять баластні речовини, цукру, стабілізаторів, барвників, аспартам. До складу входять тільки стовідсоткові ВСАА в чистому вигляді. Якщо Ви раніше використовували продукт цього типу, зверніть увагу на те, який відсоток чистих амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками міститься у Вашому продукті? Хіба Ви не відчуваєте себе обдуреними, якщо продукт містить тільки 60%, 70% або 80% амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками? Купуючи цей продукт, Ви можете бути впевнені, що отримуєте продукт, в якому є тільки амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками (BCAA). Порівняйте ціни і приймайте рішення самостійно!

У продукті знаходиться високий вміст лейцину. Лейцин є однією з незамінних амінокислот, яка не синтезується клітинами організму, тому надходить в організм виключно у складі білків натуральної їжі. Відсутність або нестача лейцину в організмі може привести до порушень обміну речовин, зупинці росту і розвитку, зниження маси тіла. Численні дослідження довели, що з усіх BCAA лейцин є найефективнішою амінокислотою. Саме підйом рівня цієї речовини після прийому їжі виступає певним сигналом до синтезу білків в м'язових клітинах.

Особливості BCAA 8-1-1:

  • покращує стан імунітету
  • придушення катаболізму
  • відновлення м'язових клітин
  • зменшує виробництво кортизолу та молочної кислоти
  • сприяє швидкій регенерації (рани заживають набагато швидше)
  • джерело незамінних амінокислот, необхідних речовин, які організм змушений отримувати з їжі, так як не в змозі самостійно їх синтезувати
  • стимулює анаболічні процеси в організмі
  • 35% маси м'язової тканини припадає на амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, що робить цей продукт виключно важливим
  • відмінний анаболік, що ідеальний для стресових ситуацій і для профілактики руйнування м'язової тканини

Склад:

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, рапсовий лецитин порошок (емульгатор)**, лимонна кислота (регулятор кислотності)**, ароматизатор**, сукралоза (підсолоджувач)**, стевіол глікозиди (підсолоджувач)**.

**Інгредієнти, що використовуються у продукті із смаковою добавкою.


Лабораторні висновки:

Мікробіологічні тести

Рекомендації щодо застосування:

у дні тренувань приймати дві порції безпосередньо до і після тренування. У дні без тренувань приймати одну порцію відразу після пробудження. Рекомендується розчиняти у воді або улюбленому соці. Споживайте відразу після приготування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 8000 mg* / 6400 mg
L-ISOLEUCINE / L-ІЗОЛЕЙЦИН 1000 mg* / 800 mg
L-VALINE / L-ВАЛІН 1000 mg* / 800 mg
версія PURE (без смакових добавок) *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 3.3 g
Порцій в упаковці 20

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари