OstroVit WAXY MAIZE 1000g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
319 грн

Кількість

 

Waxy Maize компанії OstroVit - продукт на основі маїсу (китайської жорсткої воскової кукурудзи). OstroVit Waxy Maize - основна транспортна речовина всіх анаболічних поживних речовин: амінокислот, креатину, ВСАА і навіть сироваткового протеїну, безпосередньо відразу потрапляє в м'язові клітини. Максимально швидке заповнення запасів глікогену! WaxyMaize дослівно перекладається як «восковий маїс», а маїс є синонімом слова кукурудза, тому більш поширеним перекладом цього слова є «воскова кукурудза».

Зерна цього виду кукурудзи дуже тверді і на відміну від інших сортів містять тільки один вид рослинної клітковини - амілопектин. Структура цієї речовини дуже щільна, тому воскову кукурудзу не вживають в їжу. Однак, вона знайшла своє застосування в індустрії спортивного харчування. Амілопектин воскової кукурудзи знайшов широке застосування в бодібілдингу завдяки високій швидкості засвоєння, перевершує швидкість засвоєння глюкози і мальтодекстрину.

Перевага амілопектину в тому, що він практично не містить прості цукру. OstroVit Waxy Maize - 100% чистих довголанцюгових вуглеводів, а саме амілопектину (кукурудзяні вуглеводи). Waxy Maize за вмістом амілопектину набагато перевершує аналогічні продукти інших виробників, в яких міститься в середньому близько 70-75% цього полісахариду. Амілопектин швидко і легко засвоюється організмом і заповнює запаси глікогену в м'язовій тканині, які були серйозно виснажені під час інтенсивного тренування. Waxy Maize гарантує, що всі поживні речовини, такі як креатин, амінокислоти, ВСАА та сироваткові білки безпосередньо і без обхідних шляхів надійдуть в м'язові клітини.

Особливості Waxy Maize:

  • забезпечує складними вуглеводами
  • 100% кукурудзяного крохмалю - амілопектину
  • транспортна система всіх анаболічних поживних речовин: креатину, амінокислот, ВСАА, протеїну
  • без простих вуглеводів і цукру
  • забезпечує енергію протягом тривалого часу
  • моментальне всмоктування, швидше ніж мальтодекстрин і декстроза

Склад:

восковий кукурудзяний крохмаль, ароматизатор**, сукралоза (підсолоджувач)**, стевіол-глікозиди (підсолоджувач)**.

**Інгредієнти, що використовуються у продукті із смаковою добавкою.


Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 2.5 ложки (50 г) розчинити у 200 мл знежиреного молока або води. Залежно від тренувальної програми і дієти приймайте 1-2 порції на день між прийомами їжі.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 50 g (1 порція)
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ 750 kJ (177 kcal)* / 727 kJ (171 kcal)
ЖИРИ 0.05 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ НЕНАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ 0.00 g
ВУГЛЕВОДИ 44.0 g* / 42.63 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЦУКОР 0.00 g
БІЛОК 0.15 g
СІЛЬ 0.013 g
версія PURE (без смакових добавок) *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 50 g
Мірна ложка 19 g
Порцій в упаковці 20

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку