OstroVit WATER JUG 1000 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
202 грн 304 грн

Кількість

 

Вгамуйте свою спрагу за допомогою пляшки OstroVit з високоякісного пластику! Маючи об'єм 1,0 літр, ця універсальна пляшка ідеальна, щоб врятувати вас від зневоднення під час будь-якої форми фізичної активності: тривале тренування в залі, підйом в гори або просто фізична робота. 

Як ми знаємо, правильний рівень гідратації в організмі є важливим для підтримки здоров'я та благополуччя. Навіть невелика втрата рідини знижує ефективність наших тренувань, а підтримка належної гідратації - це чудовий спосіб підтримати спортивну продуктивність на максимально високому рівні.

Зручна вбудована ручка дозволяє зручно тримати пляшку, а міцний пластик без бісфенолу гарантує, що ця пляшка витримає всі випробування, яким вона може піддатися при щоденній експлуатації в важких умовах. Сталева герметична кришка з нержавіючої сталі утримується за допомогою стропи, так що вам не потрібно буде турбуватися, що ви її втратите.

Завдяки цьому продукту споживання потрібної кількості води стане набагато простішим і зручнішим! OstroVit Water Jug рекомендується особливо для тренувань людей у ​​тренажерному залі, а також для тренувань на відкритому повітрі або вдома.

Особливості OstroVit Water Jug:

  • пластик без бісфенолу (схвалений FDA)
  • вбудована ручка - зручно пити
  • зручна і міцна ручка
  • високоякісний прозорий матеріал
  • щільне закриття
  • сильний ремінець, що з'єднує кришку з пляшкою

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Разом дешевше