OstroVit VITAMIN C from Rose Hips 60 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
207 грн

Кількість

 

OstroVit Vitamin C from Rose Hips - дієтична добавка в таблетках - вітамін С, збагачений екстрактом шипшини. Шипшина містить вітаміну С в 50 разів більше, ніж лимон! Має загальнозміцнюючу дію, стимулює неспецифічну резистентність організму, посилює регенерацію тканин, зменшує проникність судин, бере участь у вуглеводному і мінеральному обміні, має протизапальні властивості.

Плоди шипшини містять також інші діючі речовини, серед яких каротин і вітаміни В важливі також, як і вітамін Р, який представляє собою комплекс біофлавоноїдів, важливе місце серед яких займає рутин. У природі біофлавоноїди супроводжують вітамін С і підсилюють його ефект. Таблетки пролонгованої дії з вітаміном С і плодами шипшини забезпечують поступове вивільнення вітаміну С в організмі.

Вітамін С є найважливішим для людського організму. В середньому добова потреба у вітаміні С становить 80 мг, в той час як потреба в інших вітамінах досягає в сумі 20 мг на добу. Вітамін С нормалізує обмін білків, жирів, вуглеводів, стимулює утворення антитіл, підвищує імунітет, сприяє зниженню кількості цукру в крові, збільшує запас глікогенів в печінці, нормалізує вміст холестерину в крові, стимулює утворення червоних кров'яних тілець. Аскорбінова кислота впливає на розширення артеріол і капілярів, знижує артеріальний тиск, збільшення частоти серцевих скорочень і швидкість кровотоку. Оскільки вітамін C бере участь більш ніж в 300 біологічних процесах, що відбуваються в організмі, його вживання потрібне на постійній основі.


Вітамін C зміцнює імунну систему, і сприяє зниженню захворюваності на інфекційні захворювання та зменшення тривалості захворювання. Вітамін С підвищує активність лейкоцитів. Крім того, він має сильні антиоксидантні властивості і захищає організм від дії вільних радикалів. У комбінації з біофлавоноїдами шипшини може бути корисний при алергіях, забезпечуючи детоксикацію гістаміну, що викликає алергію. Вітамін С і біофлавоноїди додатково підсилюють дію один одного.

Вітамін С в складі добавки OstroVit Vitamin C from Rose Hips бере участь в синтезі колагену, саме тому він є одним з улюблених компонентів косметичних лабораторій, що виробляють засоби для пружності шкіри і боротьби зі зморшками. Колаген необхідний не тільки для краси шкіри: зменшення кількості колагенових волокон в судинній стінці веде до крововиливів, а нестача в тканині скелету призводить до руйнування кісток. Посилене утворення колагену необхідне для швидкого загоєння ран, при дефіциті вітаміну С цей процес відбувається дуже повільно.

Крім того, Vitamin C from Rose Hips впливає на якість крові: по-перше, присутність аскорбінової кислоти в крові має захисну дію на гемоглобін, перешкоджаючи його окислення; по-друге, цей вітамін допомагає підтримувати резерв заліза в організмі - аскорбінова кислота сприяє перетворенню тривалентного заліза в двовалентне, яке легше засвоюється організмом.

Особливості Vitamin C from Rose Hips:

 • 1000 мг вітаміну С в порції!
 • повністю натуральний продукт, безпечний для здоров'я
 • бере участь у вуглеводному і мінеральному обміні
 • нормалізує обмін білків, жирів, вуглеводів
 • збагачений екстрактом дикої троянди (шипшина)
 • нормалізує вміст холестерину в крові
 • допомагає зменшити втому
 • допомагає захистити клітини від окисного стресу
 • допомагає правильному функціонуванні імунної системи
 • допомагає правильному функціонуванні нервової системи
 • сприяє поліпшенню здоров'я: зубів, кісток, ясний
 • зміцнює імунітет
 • сприяє синтезу колагену
 • профілактика онкозахворювань
 • потужний антиоксидант
 • уповільнює процеси старіння

Склад:

екстракт шипшини (Rosa Canina L.), стандартизований на 70% вітаміну С, наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль; речовини, що запобігають злипання: магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію. Продукт може містити молоко, сою, пшеницю, яйця, селеру, гірчицю.


Рекомендації щодо застосування:

споживайте 1 порцію (1 таблетку) в день.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом продукту проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
ЕКСТРАКТ ІЗ ПЛОДІВ ШИПШИНИ 1000 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ НАТУРАЛЬНИЙ ВІТАМІН C 700 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 60
Маса нетто 68 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари