OstroVit VITAMIN C DROPS 30 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
126 грн 145 грн

OstroVit Vitamin C був створений з метою поліпшення функціонування імунної системи. Виготовляється в рідині для швидкого засвоєння! За допомогою цього продукту ваш організм буде захищений від всіх видів захворювань і застуди. Vitamin C - потужний антиоксидант. Він відіграє важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, бере участь у синтезі колагену і проколагену, обмін фолієвої кислоти і заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів. Аскорбінова кислота також регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідна для кровотворення, надає протизапальну дію.

Vitamin C покращує здатність організму засвоювати кальцій і залізо, виводити токсичні мідь, свинець і ртуть. Важливо, що в присутності адекватної кількості вітаміну С значно збільшується стійкість вітамінів В1, В2, A, E, пантотенової і фолієвої кислот. Оберігає холестерин ліпопротеїдів низької щільності від окислення і, відповідно, стінки судин від відкладення окислених форм холестерину. Здатність успішно справлятися з емоційним і фізичним стресом більшою мірою залежить від вітаміну С, ніж від будь-якого іншого вітаміну. Вітамін С допомагає виробленню цих стресових гормонів і захищає організм від токсинів, що утворюються в процесі їх метаболізму.

Наш організм не може запасати вітамін С, тому необхідно постійно отримувати його додатково. Необхідний при профілактиці та лікування гіпо- та авітамінозів, при важкому фізичному навантаженні, при перевтомі, в період одужання після важкого захворювання, в зимовий період при підвищеному ризику розвитку інфекційних захворювань, при ранах і переломах кісток.

Особливості Vitamin C Drops:

  • забезпечення стійкості організму до захворювань
  • сприяє швидшому затягуванню післяопераційних ран і зрощенню кісток при переломах
  • здатність успішно справлятися з емоційним і фізичним стресом
  • застосовують при важкому фізичному навантаженні, при перевтомі
  • незамінний вітамін при дієті для збільшення м'язової маси тіла

Склад:

гліцерин, L-аскорбінова кислота (вітамін С), регулятор кислотності - лимонна кислота, вода.

Рекомендації щодо застосування:

приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі 1 раз на день з водою, чаєм, соком. Дорослі: 20 крапель в день; діти: 10 крапель в день.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: порція 10-20 крапель
ВІТАМІН C (10 крапель) 50 mg (63 %*)
ВІТАМІН C (20 крапель) 100 mg (125 %*)
RWS - вихідна величина споживання (8400 kJ/2000 kcal) %*
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 - 20 крапель
Порцій в упаковці 167
Маса нетто 37.5 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари