OstroVit THERMO 3D 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: знятий з виробництва
249 грн

Кількість

 

OstroVit Thermo 3D харчова добавка з унікальною комбінацією натуральних речовин, які сприяють і прискорюють спалювання жиру в організмі. На основі екстракту гіркого апельсину (стандартизований до 6% синефрин), який сприяє підвищенню термогенезу і сильній стимулюючій дії на спалювання жиру в організмі. Синефрин, добавка, яка найбільш часто використовується для зниження ваги, в основному це комплексна жироспалююча добавка. Крім того, його дія може допомогти в збільшенні сили, зниженні втоми, а також підвищення продуктивності в цілому.

OstroVit Thermo 3D збільшує витрату енергії, прискорюючи спалювання жиру. Крім того, формула збагачена кофеїн, а також екстрактом з плодів кайєнського перцю 8:1. OstroVit Thermo 3D є безпечним і ефективним препаратом, що належать до так званої групи - жироспалювачі. Сприяє спалюванню надлишкового жиру в організмі і сприяє втраті ваги.

Синефрин отримав величезну популярність в світі спортивного харчування, як альтернатива ефедрину (речовина, в більшості країн нелегальна). Синефрин міститься у великих кількостях в гіркому апельсині (citrus auranthium, bitter orange), з якого він витягується для використання в спортивному харчуванні.

Використання синефрину в поєднанні з кофеїном та екстрактом зеленого чаю прискорює спалювання жиру. Синефрин володіє ліполітичним ефектом і здатний підвищити рівень метаболізму на 6,7% не викликаючи жодних побічних ефектів впливу на частоту серцевих скорочень або артеріальний тиск.

В даний час відомо, що використання синефрину в поєднанні з кофеїном може допомогти у вправах помірної інтенсивності, підвищення локальної м'язової витривалості у вправах силових при використанні р-синефрину. Ефект р-синефрину посилюється при поєднанні з кофеїном.

Особливості Thermo 3D:

  • стимуляція процесів жироспалення
  • збільшення силових показників
  • підвищення продуктивності в цілому
  • збільшує витрату енергії
  • зменшення втоми
  • зниження апетиту

Склад:

наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, крохмаль), гіркий апельсин (citrus aurantium) стандартизований 6% синефрин, кофеїн, екстракт плодів кайєнського перцю 8:1, речовини, що запобігають злипання (кремнію діоксид, магнієві солі жирних кислот).

Рекомендації щодо застосування:

приймати по 1-2 таблетки на день під час їжі. Містить кофеїн, не рекомендується для застосування у дітей та вагітних жінок (200 мг кофеїну в одній порції).

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
ЕКСТРАКТ ІЗ ПЛОДІВ ГІРКОГО АПЕЛЬСИНА 100 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ СИНЕФРИН (6%) 6 mg
КОФЕЇН / CAFFEINE 100 mg
ЕКСТРАКТ ІЗ ПЛОДІВ КАЙЄНСЬКОГО ПЕРЦЮ 100 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1-2 tabs
Порцій в упаковці 45 або 90
Маса нетто 54 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку