OstroVit STABILOLACTIC 60 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
179 грн

OstroVit Stabilolactic - харчова добавка в таблетках, до складу якої входить фермент лактази, що покращує травлення лактози у людей, які відчувають труднощі із засвоєнням лактози. Коли цей фермент відсутній або виробляється в недостатній кількості, лактоза гідролізується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатності. OstroVit Stabilolactic сприяє швидкому блокування симптомів лактазної недостатності і поліпшенні якості травлення. Профілактика повного засвоєння сироваткового протеїну!

Непереносимість лактози (молочний цукор) є однією з найбільш поширених розладів травлення. Даний розлад проявляється у людей в яких відсутній фермент лактази в організмі. Цей фермент необхідний для перетравлення лактози в глюкозу і галактозу. Після вживання молока, а також інших продуктів, що містять молочний цукор, люди з непереносимістю лактози, страждають від неприємного дискомфорту в травній системі.

Фермент лактази розщеплює вуглевод лактозу, який надходить в кишечник з їжею (в складі молока, молочних продуктів і продуктів спортивного харчування, що містять молочний цукор лактозу). Дозволяє повноцінно включати в раціон харчування молоко, молочні продукти і продукти, які містять молочний цукор лактозу. Фермент лактази рекомендований при непереносимості молока і молочного харчування; як підтримуючий засіб для кишечника; при різкій зміні раціону харчування (наприклад при переїзді в іншу місцевість). Фермент лактази застосовується при різних типах лактазної недостатності, як вродженої (первинної), так і набутої (вторинної), для поліпшення якості травлення і усунення симптомів лактазної недостатності (діарея, здуття і спастичний біль в животі).

Однак вам не потрібно відмовлятися від прийому продуктів, що містять лактозу. Досить взяти одну таблетку OstroVit Stabilolactic з кожним прийомом їжі, що містить лактозу, щоб насолоджуватися споживанням ваших улюблених продуктів, які включають молочний цукор.

OstroVit Stabilolactic рекомендується для людей, які страждають непереносимістю лактози. Лактаза, отримана з нашого препарату, допомагає перетравлювати лактозу у людей з труднощами в перетравленні лактози.

Особливості Stabilolactic:

  • профілактика повного засвоєння всіх видів протеїну!
  • сприяє процесу травлення лактози
  • сприяє швидкому блокуванні симптомів лактазної недостатності
  • дозволяє насолоджуватися улюбленими продуктами, що містять лактозу
  • достатньо однієї таблетки на один прийом їжі

Склад:

мальтодекстрин, капсульний компонент: наповнювач - гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС); інулін, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus.

Рекомендації щодо застосування:

вживайте 1 таблетку з кожною порцією, що містить лактозу. Використовуйте максимум 3 таблетки в день. Толерантність до лактози є змінною, і вам слід звернутися за порадою до фахівця (лактолог) для додаткової інформації "лактоза в раціоні". Вживання в надмірних кількостях може спричиняти послаблюючу дію.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
LACTASE ENZYME / ФЕРМЕНТ ЛАКТАЗИ 5000 FCC*
FCC - одиниці виміру активності ферменту *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 60
Маса нетто 15 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку