OstroVit STABILOLACTIC 100 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903933914664
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
270 грн

Кількість

 

OstroVit Stabilolactic - харчова добавка в таблетках, до складу якої входить фермент лактази, що покращує травлення лактози у людей, які відчувають труднощі із засвоєнням лактози. Коли цей фермент відсутній або виробляється в недостатній кількості, лактоза гідролізується, що призводить до непереносимості лактози або так званої лактазної недостатності. OstroVit Stabilolactic сприяє швидкому блокування симптомів лактазної недостатності і поліпшенні якості травлення. Профілактика повного засвоєння сироваткового протеїну!

Непереносимість лактози (молочний цукор) є однією з найбільш поширених розладів травлення. Даний розлад проявляється у людей в яких відсутній фермент лактази в організмі. Цей фермент необхідний для перетравлення лактози в глюкозу і галактозу. Після вживання молока, а також інших продуктів, що містять молочний цукор, люди з непереносимістю лактози, страждають від неприємного дискомфорту в травній системі.

Фермент лактази розщеплює вуглевод лактозу, який надходить в кишечник з їжею (в складі молока, молочних продуктів і продуктів спортивного харчування, що містять молочний цукор лактозу). Дозволяє повноцінно включати в раціон харчування молоко, молочні продукти і продукти, які містять молочний цукор лактозу. Фермент лактази рекомендований при непереносимості молока і молочного харчування; як підтримуючий засіб для кишечника; при різкій зміні раціону харчування (наприклад при переїзді в іншу місцевість). Фермент лактази застосовується при різних типах лактазної недостатності, як вродженої (первинної), так і набутої (вторинної), для поліпшення якості травлення і усунення симптомів лактазної недостатності (діарея, здуття і спастичний біль в животі).


Однак вам не потрібно відмовлятися від прийому продуктів, що містять лактозу. Досить взяти одну таблетку OstroVit Stabilolactic з кожним прийомом їжі, що містить лактозу, щоб насолоджуватися споживанням ваших улюблених продуктів, які включають молочний цукор.

OstroVit Stabilolactic рекомендується для людей, які страждають непереносимістю лактози. Лактаза, отримана з нашого препарату, допомагає перетравлювати лактозу у людей з труднощами в перетравленні лактози.

Особливості Stabilolactic:

  • профілактика повного засвоєння всіх видів протеїну!
  • сприяє процесу травлення лактози
  • сприяє швидкому блокуванні симптомів лактазної недостатності
  • дозволяє насолоджуватися улюбленими продуктами, що містять лактозу
  • достатньо однієї таблетки на один прийом їжі

Склад:

мікрогранульована β-галактозидаза (Tolerase® L-lactase), мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію.

Продукт може містити молоко (в тому числі лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, крупи, що містять глютен, яйця, ракоподібні, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

вживайте 1 таблетку з кожною порцією, що містить лактозу. Використовуйте максимум 3 таблетки в день. Толерантність до лактози є змінною, і вам слід звернутися за порадою до фахівця (лактолог) для додаткової інформації "лактоза в раціоні". Вживання в надмірних кількостях може спричиняти послаблюючу дію.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
LACTASE ENZYME / ФЕРМЕНТ ЛАКТАЗИ 4500 FCC*
FCC - одиниці виміру активності ферменту *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 100
Маса нетто 29 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку