OstroVit SHOT 80 ml

Виробник: Ostrovit
Наявність: відсутній
50 грн

Кількість

 

Професійний передтренувальний засіб на основі чотирьох синергічно взаємодоповнюючих активних компонентів. Це реальна сила та енергія в стислій формі. Переходьте на новий рівень і доведіть, що ви можете досягти неможливого!

Збільшить спортивний потенціал, прискорить анаболічні процеси в організмі. Працює вже з першого прийому, ваші тренування будуть переходити на абсолютно новий рівень, ваші м'язи будуть налиті як «камінь», вени будуть підніматися над рівнем шкіри, надаючи красивий венозний малюнок.

Ostrovit Shot за рахунок аргініну та цитруліну - збільшує вироблення оксиду азоту (NO), який відповідає за обмінні процеси між судинами і тканинами, тим самим збільшуючи діаметр судини, а значить і збільшуючи надходження поживних речовин до тканин, і навпаки, виводить недоокислені продукти метаболізму від тканин, тим самим не засмічуючи самі тканини. Завдяки бета-аланіну - ви забудете про втоми, процеси відновлення будуть значно прискорені. Також присутні біологічні добавки, такі як: тирозин, карнітин, кофеїн, лейцин і таурин.

Особливості Shot:

  • прискорює анаболічні процеси
  • підвищує витривалість
  • прискорює відновлення
  • пампінг (це ефект різкого припливу крові до м'язів, що виражається в підвищенні тиску в судинах і м'язових клітинах)
  • фокусування уваги на тренуваннях
  • приплив енергії

Склад:

вода, бета-аланін, альфа-кетоглутарат L-аргініну, цитрулін малат, безводний кофеїн, лимонна кислота; регулятор кислотності - тринатрійцитрат; мальтодекстрин, підсолоджувачі: сукралоза, ацесульфам К, неотам; бензоат натрію, сорбат калію.

Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 30 мл пийте безпосередньо за 20 хв до тренування. 

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 30 ml (1 порція)
BETA ALANINE / БЕТА АЛАНІН 1500 mg
ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE / АРГІНІН АЛЬФА КЕТОГЛУТАРАТ 1500 mg
CITRULLINE MALATE / ЦИТРУЛІН МАЛАТ 750 mg
CAFFEINE ANHYDROUS / КОФЕЇН БЕЗВОДНИЙ 200 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порцій в упаковці 2
Маса нетто 80 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари