OstroVit R-ALA 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
331 грн

Кількість

 

OstroVit R-ALA це біологічно активний мікроелемент, який відповідає за унікальний антиоксидантний ефект ліпоєвої кислоти. У звичайному стані організм виробляє і використовує "R" форму ліпоєвої кислоти. У цій формі ліпоєвої кислота організм при запальних процесах, посилено поглинає вільні радикали і підтримує здорову функцію мітохондрій. У складі комплексу R-ALA міститься активний R (+) ізомер альфа-ліпоєвої кислоти, який значно краще постачає організм сильними антиоксидантами і поживними компонентами, в порівнянні з S-ALA добавками.

OstroVit ALA - альфа-ліпоєва кислота - це жирна кислота, яка в організмі бере участь у вуглеводному обміні. R-ALA - це повністю природний продукт. За біологічною цінністю вона знаходиться на одному рівні з вітамінами і мінералами, може застосовуватися в якості лікарського засобу. Можна зустріти й іншу назву кислоти - тіоктова, вітамін N або просто ліпоєва. Виробляється вона в формі кристалічного порошку жовтуватого кольору, що володіє специфічним запахом і гіркуватим смаком. Спортсменам і бодібілдерам корисно вживання R-альфа-ліпоєву кислоти у вигляді харчової добавки, оскільки вона послаблює оксидативний стрес і регулює метаболізм глюкози.

Біологічно активна добавка OstroVit R-ALA є високоефективним антиоксидантним засобом, тобто, вона нейтралізує активний кисень, у великій кількості що накопичується в організмі через стомлення, стреси і вплив ультрафіолетових променів. Крім того, цей продукт сприяє ефективному перетворенню вуглеводів, що потрапляють в організм з їжею, в енергію.

R-Альфа-ліпоєва кислота розчиняється як у воді, так і в жирі, тому є універсальним антиоксидантом. На відміну від вітамінів С і Е, вона здатна боротися з вільними радикалами в будь-якій частині клітини і навіть проникати в простір між клітинами і захищати ДНК. R-Альфа-ліпоєва кислота здатна підвищити клітинний метаболізм, а це значить, що клітина починає виробляти більше енергії і легше відновлюватися.


Властивості ліпоєвої кислоти і її вплив на організм значні. Основна дія, яку вона надає - антиоксидантну. Її широко застосовують для тонізації і релаксації, використовують при лікуванні онкологічних захворювань та для профілактики і захисту від інфекцій і вірусів. Рекомендується не тільки в якості загально-укріплюючого і омолоджуючого засобу, але і як метод профілактики і лікування цукрового діабету.

R-Альфа-ліпоєва кислота покращує метаболізм цукру в клітині, не дає йому накопичуватися в крові. Цукор необхідний нашому організму для життя, але його надлишок надає токсичний вплив на клітини. Розвивається діабет, пошкоджується шкіра. Пошкодження шкіри пояснюється тим, що цукор приєднується до колагену. Колаген втрачає гнучкість і еластичність, тому шкіра стає сухою і покривається зморшками. R-Альфа-ліпоєва кислота запобігає і навіть може повернути назад процес приєднання цукру до колагену, оскільки покращує метаболізм цукру в клітині, не даючи йому накопичуватися і, заодно, дозволяючи механізму природного відновлення організму працювати краще.

Завдяки поєднанню з вітаміном С, R-альфа-ліпоєва кислота, яка входить до складу добавки, також сприяє відновленню клітин шкіри, омолоджуючи і зміцнюючи її. В результаті застосування цієї добавки розгладжуються шрами від прищів і дерматитів, пори стають непомітними, а шкіра набуває здорового вигляду. Запалення шкіри - прямий шлях до появи тонких ліній і зморшок. R-Альфа-ліпоєва кислота перешкоджає появі запалення речовин цитокінів, які пошкоджують клітину і прискорюють процес старіння.

Організм людини здатний виробляти ліпоєву кислоти самостійно. Але навіть разом з тією кількістю, яку можна отримати з їжі, рівень її накопичення буде недостатнім для здорового функціонування організму. Тому фахівці радять звернути увагу на додатковий прийом добавок альфа-ліпоєвої кислоти.

Особливості R-ALA:

 • один з найсильніших антиоксидантів
 • ідеально підходить для зменшення жирових відкладень
 • збільшує поглинання поживних речовин
 • сприяє затримці процесу старіння організму
 • підтримує організм під час процесів детоксикації
 • підтримує природний метаболізм
 • знижує рівень концентрації глюкози в крові
 • бере участь в процесі перетворення цукру (вуглеводів) в енергію
 • сприяє зниженню рівня цукру в крові
 • перешкоджає окислювальному процесу кровоносної і нервової системи
 • виконує важливу роль в очищенні печінки
 • бере участь в більшості біохімічних процесів в організмі
 • регулює жировий і вуглеводний обміни
 • нормалізує роботу щитовидної залози
 • сприятливо впливає на нервову систему
 • бореться з розладами психіки та знижує емоційне напруження
 • контролює рівень холестерину в організмі
 • ефективність ліпоєвої кислоти при боротьбі з мігренню, втратою пам'яті
 • для захисту від впливу радіаційного випромінювання

Склад:

R-альфа-ліпоєва кислота (R-ALA); наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, крохмаль); речовини, що запобігають злипання (карбонат кальцію, магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид). Продукт може містити молоко, сою, пшеницю, яйця, селеру, гірчицю.


Рекомендації щодо застосування:

споживайте 1 порцію (1 таблетку) в день, переважно з їжею.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
R-АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА (R-ALA) 100 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 43 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари