OstroVit PROBIOTIC 6+ 30 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
155 грн 206 грн

OstroVit Probiotic 6+ харчова добавка в капсулах, що містять 6 ретельно відібраних штамів пробіотичних бактерій і пребіотик-інулін. Він збагачує щоденний раціон бактеріями роду Lactobacillus, Bifidobacterium і Streptococcus. Пробіотики це живі мікроорганізми, які ізолюють стінки епітелію кишечника в цілому, через це жодні шкідливі речовини не потрапляють в кров. Іншою їх особливістю є поліпшення функціонування слизової оболонки. Вони стимулюють імунну систему, синтезують поживні речовини і сприяють їх біодоступності.

Корисні мікроорганізми, такі як пробіотики, полегшують симптоми непереносимості лактози, виробляючи фермент β-галактозидази, який руйнує лактазу. Особливістю деяких пробіотичних бактерій є їх здатність проникати в товсту кишку, існувати в ній, а потім розмножуватися. Крім того, пробіотики регулюють функцію кишечника, усувають токсичні речовини з організму, покращують профіль ліпідів у людей з високим рівнем поганого холестерину, а також представляють собою природний імунний бар'єр. Іншими словами, вони роблять позитивний вплив на загальний стан здоров'я.

OstroVit Probiotic 6+ також містить інулін - природний пребіотик, що стимулює ріст і активність корисних для організму бактерій, присутніх в товстій кишці.

OstroVit Probiotic 6+ особливо рекомендується людям, які приймають антибіотики, але не тільки. Він також повинен бути прийнятий до уваги тим, хто має поганий імунітет, курить сигарети і має стресовий спосіб життя. Пробіотики також рекомендуються жінкам для профілактики інтимних інфекцій. Крім того, люди, які використовують дієту, бідну овочами, фруктами, складними вуглеводами і здоровими жирами, також повинні шукати корисні мікроорганізми, такі як пробіотики. Вони також рекомендуються спортсменам.

Пробіотики в поєднанні з пребіотиками не роблять прямого впливу на показники спортсмена. З іншого боку, вони забезпечують правильний гомеостаз організму, покращують поглинання цінних елементів, а також покращують імунітет організму. Ці чинники сприяють ефективному тренуванні, поліпшуються показники крові, знижується чутливість до перетренованості або травм.

Особливості Probiotic 6+:

  • полегшує процес травлення
  • захищає кишкову мікрофлору під час лікування антибіотиками
  • підтримує поглинання вітамінів і мінералів
  • полегшує наслідки непереносимості лактози
  • впливає на імунну систему, збільшуючи стійкість до інфекції
  • запобігає прикріплення до стінки кишечника шкідливих бактерій і гальмувати їх зростання
  • стимулює зміцнення слизового шару в кишечнику в якості бар'єру
  • продукує вітаміни В, необхідні для метаболізму їжі
  • гальмує секрецію і руйнує токсини
  • підтримує здоров'я шкіри і нервової системи

Склад:

мальтодекстрин, капсульний компонент: наповнювач - гідроксипропілметилцелюлоза (НРМС); інулін, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus.

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1 капсулу) два рази в день під час їжі. Ніколи не приймайте натщесерце. Спожита їжа під час або до приймання OstroVit Probiotic 6+, повинна містити жир, а також білок і клітковину.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS 1.5 x 10^9 CFU*
LACTOBACILLUS CASEI 0.5 x 10^9 CFU*
LACTOBACILLUS PLANTARUM 3 x 10^8 CFU*
LACTOBACILLUS BREVIS 1 x 10^8 CFU*
BIFIDOBACTERIUM LONGUM 0.5 x 10^8 CFU*
STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS 0.5 x 10^8 CFU*
INULIN 125 mg
CFU - загальне число колоній бактерій *
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 30
Маса нетто 16.5 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку