OstroVit OYSTER SHELL CALCIUM + D3 + K2 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
240 грн

Кількість

 

OstroVit Oyster Shell Calcium + D3 + K2 передова фірмова рецептура добавки являє собою комплексну суміш поживних речовин, які підтримують і зміцнюють здоров'я кісток. Містить кальцій з черепашок морських устриць! До складу входять важливі вітаміни D3 і К2 поряд з їхніми хелатованими мінеральними формами. Разом ці компоненти забезпечують правильну мінералізацію кісток. Ця формула забезпечує 100% добової норми споживання кальцію. Містить поживні речовини, необхідні для кісток, які заповнюють дефіцит мінеральних речовин. Поєднання кальцію, вітаміну D3 і вітамінів К2 допомагає підтримувати здоров'я кісткової тканини і зубів. Кальцій іонізується в шлунку, і іони кальцію всмоктуються в кишечнику за допомогою вітаміну D3. Вітамін К, який допомагає підтримувати здоров'я кісток, а також сприяє нормальному згортанню крові, всмоктується в тонкому кишечнику.

Кальцій один з найпоширеніших мінералів організму, він має першорядне значення в бодібілдингу. У бодібілдерів в дієті не завжди присутня достатня кількість кальцію, а також спожитий в бодібілдингу білок багатий фосфором, який пригнічує його засвоєння. Це головний мінерал, який здійснює скорочення м'язів. Зростання м'язів і тренувальний стрес підвищує потреби в кальції. Жінки-атлети повинні особливо ретельно стежити за надходженням кальцію, так як зниження рівня естрогенів, пов'язане з тренуваннями, призводить до зменшення засвоєння кальцію і збільшення його втрат. Високий рівень кальцію може гальмувати процеси абсорбції заліза, цинку та інших необхідних організму мінеральних речовин і мікроелементів.


Основною функцією кальцію є підтримка здоров'я кісток і зубів. Кісткова тканина служить своєрідним резервуаром кальцію. При недостатньому споживанні цього мінералу його запаси в кістках зменшуються, в результаті чого кістки стають більш крихкими. Кількість кальцію, яка не відкладається в зубах і кістках, використовується для підтримки різних функцій.

Кальцій є пластичним матеріалом для скелета, бере участь у ферментативних процесах, підтримує нормальну нервово-м'язову збудливість. Недостатнє споживання кальцію може призводити до ламкості кісток і зубів, порушення менструального циклу, розвиваються судоми, збільшується ризик раптової зупинки серця. Кальцій знижує резорбцію і збільшує щільність кісткової тканини, заповнюючи недолік кальцію і вітаміну D3 в організмі, регулює обмін кальцію і фосфору в організмі.

Виключно важлива роль кальцію в імунних процесах, адже він регулює проникність цитолема: в присутності іонів кальцію вони зберігають цілісність, при відсутності стають пористими, легко прохідними. Кальцій - регулятор проникності внутрішньоклітинних лізосомних мембран, завдяки чому він високоефективний при запальних і алергічних реакціях (десенсибілізуюча терапія). 

У нічний час відбувається прискорене виділення мінеральних солей з організму (циркадне прискорення резорбтивних процесів в кістки). Тому добавки кальцію доцільно приймати після обіду і ввечері, що запобіжить прискореній втраті кальцію в другій половині ночі, особливо при зниженому його рівні (або відсутності) в кишечнику. Відзначається негативний дозозалежний ефект фармакотерапевтичної активності кальцію: в низьких дозах цей біометал всмоктуються краще, ніж у високих. У зв'язку з цим більш раціонально приймати продукт кілька разів в день.

Вітамін К2 (менахінон), синтезується в кишечнику людини. З його допомогою активізується спеціальний білок, так званий остеокальцин. Він грає найважливішу роль в процесі побудови кісток і суглобів. Активізуючи цю речовину, вітамін К2 тим самим робить кістки сильнішими і знижує можливість переломів. Також вітамін К2 необхідний для очищення судин. Він впливає на білок MGP (Matrix Gla Protein), приводячи його в активний стан. Ця речовина виводить з судин кристали кальцію, які осідають на їх стінках.

Нестача вітаміну К2 може проявлятися по-різному. Порушується робота кишечника, рани погано загоюються, з'являються кровотечі з носа, підвищена стомлюваність. При довгостроковому дефіциті менахінону розвивається остеопороз кісток. Особливо це небезпечно в похилому віці. Після 30 років у кожної людини поступово знижується щільність кісток. Але достатнє вживання вітаміну К2 може запобігти цьому. Причиною нестачі механінону в організмі дуже рідко служить неправильне харчування. Найчастіше дефіцит виникає в результаті порушення роботи кишечника. Також іноді зниження вироблення вітаміну К2 викликано вживанням деяких видів антибіотиків та інших препаратів, що розріджують кров або пригнічують мікрофлору кишечника.

Вітамін D3 впливає на належне функціонування практично всіх систем і органів в організмі. У поєднанні з вітаміном К2 позитивно впливає на мінералізацію кісткової тканини і функції скелетної системи. Продукт підтримує належне функціонування імунної системи і робить позитивний вплив на регулювання кальцію і фосфору. Є жиророзчинним вітаміном. Утворюється в шкірі під дією ультрафіолетових променів з 7-дегідрохолестерину, а також у не великих кількостях може надходити разом з їжею. Нестійкий до дії світла і швидко окислюється. Головною функцією вітаміну D вважається забезпечення нормального росту і розвитку у дітей, попередження рахіту. У людей в зрілому віці вітамін D попереджає остеопороз. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині, таким чином, перешкоджаючи остеомаляцію (розм'якшення) кісток.

Дозволяє регулювати рівень кальцію в плазмі крові, Вітамін D впливає на функціонування скелета, позитивно впливає на клітини кісткового мозку, підтримує здоров'я зубів і регулює секрецію інсуліну. Вітамін D є унікальним - це єдиний вітамін, який діє і як вітамін, і як гормон. Як вітамін він підтримує рівень неорганічного Р і Са в плазмі крові вище порогового значення і підвищує всмоктування Са в тонкій кишці. Вітамін D3 впливає на ядра клітин-мішеней і стимулює транскрипцію ДНК і РНК, що супроводжується посиленням синтезу специфічних протеідів. Вітамін D3 бере участь у регуляції артеріального тиску (зокрема, при гіпертонії у вагітних) і серцебиття.

Особливості Oyster Shell Calcium + D3 + K2:

 • містить кальцій з черепашок морських устриць
 • кальцій головний мінерал, який здійснює скорочення м'язів
 • нормалізує роботу м'язів, передачу нервових імпульсів
 • нормалізує енергетичний обмін
 • нормальне функціонування травних ферментів
 • впливає на мінералізацію кісткової тканини і функції скелетної системи
 • збільшує мінералізацію кісток та зубів
 • допомагає в підтримці здорових і сильних кісток
 • запобігає розвитку остеопорозу
 • допомагає при спалюванні жиру та втраті ваги
 • підсилює ефект будівництва м'язової тканини
 • підтримує нормальне функціонування нервової системи
 • підходить для людей з надмірною вагою і ожирінням, особливо абдомінальне ожиріння
 • підвищує імунітет організму
 • робить вплив на клітини кишечника, нирок і м'язів
 • регулює рівень кальцію в організмі
 • бере участь у регуляції артеріального тиску і роботи серця
 • потрібен для нормального згортання крові
 • регулює секрецію інсуліну
 • підтримує рівень неорганічного фосфору в крові
 • важливий для функціонування щитовидної залози
 • ефективний у профілактиці та лікуванні онкологічних захворювань

Склад:

карбонат кальцію з раковин устриць, менахінон-7 (вітамін K2) отримано з bacillus subtilis natto, холекальциферол (вітамін D3), мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), соєві боби, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібних, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

приймайте 1 порцію (1 таблетка) на день, перед їжею.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
КАЛЬЦІЙ (карбонат кальцію) 400 mg
ВІТАМІН K (менахінон MK-7) 25 µg
ВІТАМІН D (холекальциферол) 50 µg - 2000 IU
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tabs
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 128 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари