OstroVit OMEGA 3 ULTRA - LIQUID 300 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
440 грн

Кількість

 

Ostrovit Omega 3 Ultra Liquid - це високоякісна дієтична добавка, що містить високий вміст жирних кислот DHA (докозагексаєнова кислота) та EPA (ейкозапентаєнова кислота). Масло було поміщено в спеціальні темно-бурштинові пляшки, завдяки чому цінні Omega 3 кислоти захищені від несприятливих наслідків сонячного світла та легкого окислення, а також, щоб допомогти забезпечити максимальну свіжість продукту. 

Це відмінний і простий спосіб вживання Omega 3 для здорового способу життя. Ostrovit Omega 3 Ultra Liquid - це доступний і простий спосіб дотримання раціону харчування з високим вмістом EPA і DHA.

Основне завдання полягає в регенерації внутрішніх органів, а також зниження рівня тригліцеридів і підтримка нервової системи. Жирні кислоти, що містяться в даному продукті підтримують правильну роботу мозку. Крім того, вони захищають серце від інфаркту міокарда, а також атеросклерозу і відповідають за зниження рівня поганого холестерину. Жирні кислоти Omega 3 відповідають за здоров'я і стійкість тіла, але їх найбільшою перевагою є те, що вони інгібують утворення канцерогенів.


Слід пам'ятати, що нервові клітини також будуються з DHA. Ця кислота може впливати на зростання нейронів, що сприяє їх більшому розгалуженню. Не слід забувати про це в раціоні вагітних, оскільки цей процес відіграє важливу роль у розвитку нервової системи у плода. Omega 3 Ultra Liquid додатково збагачено вітаміном Е, що допомагає захистити клітини від окисного стресу. 

Продукт призначений для фізично активних осіб, особливо для спортсменів, які хочуть покращити своє самопочуття та функціонування організму. Його використання рекомендується в періоди підвищеної фізичної активності. Також застосовується як засіб для профілактики різних захворювань серця, опорно-рухового апарату та інше. Регулярне застосування Omega 3 допомагає поліпшити як фізичне, так і психічне здоров'я організму.

Особливості Omega 3 Ultra Liquid:

  • вміст EPA 680 мг в 1 порції!
  • вміст DHA 460 мг в 1 порції!
  • допомога функціонування серця
  • підтримує відповідний рівень тригліцеридів
  • позитивно впливає на мозок, очі, суглоби
  • сприяє загальному зниженню жиру і рівня холестерину в крові
  • сприяє швидкому відновленню організму в цілому
  • регенерація пошкоджених тканин і органів

Склад:

риб'ячий жир, вітамін Е (альфа-токоферол). Примітка: м'який, рибний запах олії Omega 3 Ultra є його рисою і ніяк не вказує на його погіршення або окислення жирних кислот.


Рекомендації щодо застосування:

споживайте 1 порцію (1 чайну ложку) на день, бажано після їжі. Пийте з потрібною кількістю води.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 2 ml (1 порція)
FISH OIL / РИБ'ЯЧИЙ ЖИР 2000 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЕЙКОЗАПЕНТАЄНОВА КИСЛОТА (EPA) 680 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ ДОКОЗАГЕКСАЄНОВА КИСЛОТА (DHA) 460 mg
АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: порція 1-2 крапель
ВІТАМІН E (1 крапля) 24 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 2 g
Порцій в упаковці 150
Маса нетто 300 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари