OstroVit L-CYSTEINE NAC 150 tabs

Виробник: Ostrovit
Артикул: 5903246229578
Бонусні бали: 1
Наявність: В наявності
240 грн

Кількість

 

OstroVit NAC, N-Ацетил-L-Цистеїн модифікована форма цистеїну, яка була приєднана до ацетил групи. Цистеїн входить до складу структурних білків, в тому числі скелетних м'язів. Він має сильну здатність очищення організму від токсинів і вільних радикалів. NAC здатний збільшувати рівень антиоксиданту глутатіону - найсильніший антиоксидант, підвищує ефективність і скорочує час відновлення м'язів після тренування, здатний зменшити пошкодження клітини, посприяти зростанню м'язової маси, підтримці хорошої фізичної форми. Завдяки зменшенню ушкоджень клітин, NAC пов'язаний з уповільненням процесів старіння.

N-Ацетил-L-Цистеїн особливо популярний серед тих, хто займається спортом, що вимагає високої витривалості, а так само підвищеної інтенсивності, так як він допомагає зменшити пошкодження м'язів і сприяє здоровій імунній системі. OstroVit NAC є необхідним доповненням для людей, що ведуть інтенсивний, активний спосіб життя. Оскільки організм не може самостійно виробляти достатню кількість цистеїну, а під час фізичних навантажень потрібна його підвищена кількість, у атлетів може виникнути уповільнення спортивного прогресу і зниження результатів. Властивість NAC як антиоксиданту широко використовується тими, хто намагається зберігати або набирати м'язову масу. OstroVit NAC - дозволяє зберегти молодість, здоров'я і фізичну форму.


Цистеїн володіє декількома важливими в бодібілдингу властивостями. Він використовується для синтезу таурину і глютатіону. Таурин відіграє важливу роль у функціонуванні центральної нервової системи, допомагає регулювати артеріальний тиск, зберігає гострий зір, збільшує термогенез (втрату жиру) і сприяє росту мускулатури. Глютатіон в свою чергу має важливе значення для імунної системи, має антиоксидантні властивості, захищаючи клітинні мембрани від оксидативних агентів. Що цікаво, прийом глютатіону як добавки не збільшує концентрацію ендогенного глютатіону, тоді як цистеїн піднімає рівень глютатіону в організмі. Глютатіон зберігає м'язову масу, захищаючи м'язові клітини від катаболічних процесів.

Особливості NAC:

  • сприяє зростанню м'язової маси
  • прискорює відновлення м'язів
  • збільшує силу і витривалість організму
  • затримує старіння організму
  • підтримує процес виведення токсинів з організму
  • прискорює відновлення білків
  • прискорює регенерацію
  • усуває відчуття фізичної і розумової втоми
  • дозволяє зберегти молодість, здоров'я і фізичну форму
  • підвищує ефективність тренінгу

Склад:

N-ацетил-L-цистеїн (NAC), мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, солі магнію жирних кислот, діоксид кремнію.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, крупи, що містять глютен, яйця, ракоподібних, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1/2 таблетки) на день, за 15 хвилин до їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1/2 tab (1 порція)
N-ACETYL-L-CYSTEINE / N-АЦЕТИЛ-L-ЦИСТЕЇН 150 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1/2 tab
Порцій в упаковці 300
Маса нетто 100 g

Написати відгук

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку