OstroVit Mg + B6 20 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: очікується
76 грн

Кількість

 

Спортивна харчова добавка спеціалізованої дії у швидко розчинних таблетках. Новий продукт, діюча добавка для повсякденного використання, в основній концепції якої лежить цитрат магнію. Дана речовина дуже необхідна атлетам силових видів спорту, а особливо навесні і восени, коли організм сильніше потребує її. Магній, найважливіший елемент, який необхідний для нормального функціонування організму. Він бере участь у передачі нервових імпульсів, які викликають скорочення скелетної мускулатури, а також серцевого м'яза. Крім вищезгаданого, магній бере участь у формуванні кісткової тканини, а також бере участь у вуглеводному обміні, бере участь в енергетичних процесах організму і електролітному обміні. Одна з найважливіших властивостей магнію, це допомога в постачанні кров'ю серцевого м'яза.


Крім магнію, у складі також присутній вітамін В6, який впливає на нервову систему, обмін речовин, зокрема на синтез деяких амінокислот. Вітамін В6 (піридоксин) сприяє кращому засвоєнню магнію до 20% в шлунково-кишковому тракті і покращує його доставку в клітини. Вітамін В6 це макроелементи, які необхідно застосовувати з продуктами харчування. Важливий плюс Вітаміну В6 це захист від шкідливих наслідків стресу, також він відіграє важливу роль у збереженні енергії в м'язових клітинах.

Особливості Mg B6:

  • широка популярність серед професійних атлетів
  • магній, як і вітамін В6 - стимулює нервову систему
  • вітамін В6 покращує засвоєння магнію на 20%
  • вітамін В6 необхідний для синтезу деяких амінокислот, а також інших макроелементів
  • магній здатний боротися зі стресом
  • цитрат магнію сприяє затримці енергії в м'язових клітинах
  • добавка покращує роботу серця, покращуючи його кровопостачання
  • провокує зміцнення та відновлення кісткових тканин
  • знижує дратівливість

Склад:

магній, піридоксин гідрохлорид (вітамін B6), регулятор кислотності: лимонна кислота, натрій гідрокарбонат; підсолоджувач - сорбіт, сахарин натрію; декстроза, лимонний ароматизатор, поліетиленгліколь; речовини, що запобігають злипання (кремнію діоксид); полівінілпіролідон, барвник - рибофлавін.

Рекомендації щодо застосування:

розчиніть по 1 таблетку в 200 мл води. Споживайте один раз на день.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 3 caps (1 порція)
ВІТАМІН B6 (P-5-P піридоксаль-5-фосфат) 1.4 mg
АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
МАГНІЙ 300 mg
ОКСИД МАГНІЮ 460 mg
ПІРИДОКСИНУ ГІДРОХЛОРИД 1.6 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tabs
Порцій в упаковці 20
Маса нетто 80 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари