OstroVit MCT OIL 500 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
202 грн

Кількість

 

OstroVit MCT Oil  - швидка і проста «подача» енергії! Високоякісна, ретельно розроблена харчова добавка, яка доповнює дієту жирними кислотами середнього ланцюга. МСТ жирні кислоти (середньоланцюгові тригліцериди) рекомендуються особливо для людей з підвищеною потребою даних речовин, для спортсменів і людей з підвищеною фізичною активністю. 100% MCT Oil - забезпечує вас енергією, підвищує фізичну витривалість, сприяє втраті ваги і не навантажує травну систему. Є швидко і легко засвоюваним джерелом тригліцеридів середнього ланцюга (MCT), форма - рідина. Більшість жирів розщеплюються в кишечнику і трансформуються таким чином, щоб їх можна було транспортувати в крові. Але МСТ всмоктуються цілком, після чого вони транспортуються в печінку, де вони використовуються для отримання енергії.

"Середньоланцюгові тригліцериди (MCT) є особливим класом жирних кислот. Щоб додати їх у ваш раціон, ми створили формулу, яку зручно брати з собою і просто додавати в щоденний коктейль. Які можуть допомогти вам скинути жир, поліпшити якість тренувань в тренажерному залі і зарядити додатковою енергією."

Тригліцеридами середнього ланцюга (MCT) є жири, які містяться в кокосовій олії, пальмовій олії, коров'ячому і козячому молоці. На відміну від довголанцюгових з'єднань, тригліцерид легко засвоюється в шлунково-кишковому тракті, швидко метаболізується в печінці і завдяки цьому, є відмінним і швидким джерелом енергії. Ви оціните його переваги, особливо в тих видах спорту, які вимагають витривалості, а також при важких тренуваннях.


Також продукт піклується про підвищення фізичної працездатності і активно сприяє зниженню ваги, зниженню рівня холестерину і рівня цукру в крові. Крім того, він забезпечує належне функціонування метаболізму в клітинах і підходить для людей, які відчувають труднощі з переварюванням їжі через швидке поглинання поживних речовин. Ви можете використовувати продукт в якості компонента для приготування їжі, випічки або добавки в напої для фітнесу, в цьому випадку OstroVit MCT Oil послужить швидким джерелом енергії зі зменшеним вмістом вуглеводів.

MCT отримують шляхом розщеплення і відгону жирних кислот з масел кокосового або пальмового ядра, а потім змішування бажаного співвідношення MCFA з гліцерином з утворенням тригліцеридів. Цей процес може бути досягнутий як за рахунок використання хімічних розчинників, так і ліпаз. МСТ забезпечує енергетичну підтримку організму, нормалізує метаболізм жирів і має термогенний ефект. Результатом термогенезу є зменшення відсотку жиру в організмі. MCT повністю засвоюється в шлунково-кишковому тракті, набагато легше, ніж інші типи жирів, які вимагають ферментів і жовчних кислот для всмоктування в кишечнику. MCT швидко метаболізується в печінці, використовуючи при цьому енергію з жирових відкладень. Вживання МСТ в здоровій дієті допомагає утримувати вагу і форми тіла.

Особливості MCT Oil:

 • швидка і проста «подача» енергії
 • легко і швидко засвоюється
 • володіє чудовою абсорбцією
 • є відмінним джерелом енергії
 • має низький вміст вуглеводів
 • підтримує фізичну витривалість
 • сприяє втраті ваги
 • знижує рівень холестерину і цукру в крові
 • забезпечує належне функціонування метаболізму
 • підходить для людей з проблемами травлення
 • використовується в якості добавки для приготування їжі, випічки і приготування напоїв
 • поліпшення когнітивних функцій
 • допомагає підтримувати здорову вагу тіла
 • посилити почуття ситості
 • підтримувати здорову імунну функцію
 • зниження апетиту
 • підвищує рівень енергії
 • допомагає підтримувати гормональний баланс
 • покращує спортивні результати
 • противірусні та антибактеріальні властивості
 • допомагає при схудненні на кетогенній дієті
 • підтримує здорову серцево-судинну функцію

Склад:

масло MCT, що містить жирні кислоти середнього ланцюга з насіння гвінейської олії.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібні, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

порцію продукту 6 г (1 столова ложка) споживайте 2 рази на день під час їжі. Рекомендовану порцію продукту можна збільшувати на 12 г кожні 3 дні, щоб отримати оптимальну порцію, адаптовану до ваших потреб. Попадання в їжу разової кількості, що перевищує 100 г продукту, може викликати шлунково-кишкові розлади.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 14 g (1 порція)
C 6:0 КАПРОНОВА КИСЛОТА 0.2 g
C 8:0 КАПРИЛОВА КИСЛОТА 6.6 g - 7.8 g
C 10:0 КАПРИНОВА КИСЛОТА 4.2 g - 5.4 g
C 12:0 ЛАУРИНОВА КИСЛОТА 0.4 g
C 14:0 МІРИСТИНОВА КИСЛОТА 0.1 g
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 12 g
Мірна ложка 1 столова ложка
Порцій в упаковці 41
Маса нетто 500 ml

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку