OstroVit L-CARNITINE + GREEN TEA 500 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: В наявності
309 грн 345 грн

Спортивна харчова добавка спеціалізованої дії в рідині. OstroVit L-Carnitine + Green Tea поєднання найвищої якості L-карнітину та екстракту з листя зеленого чаю. В одній порції 1500 мг L-карнітину та 15 мг екстракту з листя зеленого чаю. Добавка є джерелом високоякісного L-карнітину та екстракту зеленого чаю і призначена для людей, що прагнуть зменшити жировий прошарок і знизити вагу. L-карнітин жироспалювач, який здійснює транспорт жирних кислот в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії. Спортивна добавка збільшує термогенез тіла, який прискорює процес спалювання жиру, покращує кондиції організму та збільшує витривалість.

Додавання екстракту з листя зеленого чаю також підсилює ефект схуднення. Зелений чай ефективно підтримує процес втрати ваги, стимулює процес розпаду жирових клітин і запобігає їх повторному збільшенні. Крім того, екстракт зеленого чаю містить дуже велику кількість поліфенолів, які мають потужну антиоксидантну дію. Він має здатність поглинати вільні радикали, що допомагає затримати процес старіння.

Відсутність L-карнітину в організмі перешкоджає ефективному розщепленню жирів. Нестача якраз цього компонента найчастіше служить причиною надлишкової маси і ожиріння. Крім того, при малій кількості карнітину в організмі людина відчуває дратівливість, хронічну втому, перебої в роботі серця, непереносимість будь-яких фізичних навантажень. OstroVit L-Carnitine + Green Tea також збільшує витривалість і допомагає підтримувати високу інтенсивність тренувань.

Дуже важливим моментом є окислення жирів в присутності карнітину. В такому стані жири передають організму енергію, що міститься в них. Це сприяє підвищенню загального рівня як фізичного, так і розумового тонусу людини. З перших же днів застосування L-карнітину спостерігається стійке схуднення. Починається розвиток процесу «спалювання» жиру (до 10%). Зростаюча динаміка розпочатого схуднення залишається протягом усього часу прийому і зберігається ще цілий місяць після закінчення курсу. Якщо в подальшому контролювати харчування, то гарантовано тривале збереження ефекту.

Крім боротьби із зайвою вагою L-карнітин буде корисний при: підвищеній втомлюваності і нестачі енергії; серцево-судинних захворюваннях (знижує рівень «поганого» холестерину, пригальмовує розвиток атеросклерозу і помірно знижує артеріальний тиск, сприяє зменшенню проявів симптомів серцевої недостатності); захворюваннях нирок і печінки (так як саме ці органи синтезують карнітин в організмі, то при їх захворюваннях відбувається різке зниження його кількостей і необхідна зовнішня компенсація); при різних інфекційних захворюваннях з підвищенням температури (висока температура збільшує частоту серцевих скорочень, що призводить до збільшення енергетичних витрат, а прийом карнітину дозволяє вивільнити цю додаткову енергію).

Особливості OstroVit L-Carnitine + Green Tea:

 • активізація процесу спалювання жиру
 • потужний і дуже швидкий жироспалюючий ефект
 • переробка жиру в енергію
 • розщеплює жирову тканину, допомагаючи в боротьбі із зайвою вагою
 • руйнування наявних і запобігання нових відкладень жиру
 • підсилює білковий обмін, що прискорює процеси росту м'язів
 • підвищення природного рівня аденозинтрифосфату (АТФ)
 • підвищує фізичну і розумову продуктивність
 • прискорює відновлення організму після тренувань, а також при перетренованості
 • знижує больові відчуття в м'язах після тренувальних занять, так як зменшує накопичення молочної кислоти
 • збільшує вироблення енергії в організмі
 • зниження в крові рівня тригліцеридів і холестерину
 • підтримує роботу серця
 • стимуляція живлення серцевого м'яза
 • багате постачання кисню до клітин
 • стимулювання імунітету
 • тривале збереження ефекту

Склад:

вода, L-карнітин base, регулятор кислотності - лимонна кислота, підсолоджувачі ксиліт, сукралоза, консервант - сорбат калію, екстракти листя зеленого чаю, піридоксину гідрохлорид - вітамін B6, тіамін гідрохлорид - вітамін В1. Продукт може містити молоко, сою, глютен, яйця, молюски, насіння кунжуту, горіхи.

Рекомендації щодо застосування:

пийте одну порцію 15 мл перед першим прийомом їжі та перед тренуванням. Для підвищення ефективності, рекомендується приймати одну порцію продукту за 20 хвилин до тренування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 15 ml (1 порція)
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ 9 kJ / 2 kcal
ЖИРИ 0 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ НАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ 0 g
ВУГЛЕВОДИ 0 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЦУКОР 0 g
БІЛОК 0 g
СІЛЬ 0 g
L-CARNITINE BASE / L-КАРНІТИН BASE 1500 mg
ЕКСТРАКТ З ЛИСТЯ ЗЕЛЕНОГО ЧАЮ 15 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ ПОЛІФЕНОЛІВ 14.7 mg
VITAMIN B6 / ВІТАМІН B6 7.5 mg (536%*)
VITAMIN B1 / ВІТАМІН B1 3.75 mg (341 %*)
RWS - вихідна величина споживання (8400 kJ/2000 kcal) %*
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 15 ml
Порцій в упаковці 33

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Разом дешевше