OstroVit INSTANT WPC80.EU 2270g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 3
Наявність: відсутній
999 грн 1.102 грн

Кількість

 

Високоякісний протеїн, вміст білка робить WPC80.eu чудовим вибором не тільки для атлетів, які інтенсивно тренуються та застосовують високобілкові дієти, але і для людей, що прагнуть схуднути або відновитись після травми. Орієнтований на атлетів, які прагнуть до швидкого розвитку м'язової маси і поліпшення життєдіяльності організму. При виробництві WPC80.eu не використовуються заборонені або ті що вважаються шкідливими речовини. Застосовані харчові технології компанії OstroVit зробили все можливе, щоб домогтися приємного смаку, не застосовуючи сумнівні модифікатори, такі як аспартам (Е951), ацесульфам калію (Е950), цикламати (Е952), неогесперідін дігідрохалкон (Е959).

Інстанізована формула протеїну забезпечує можливість суспендувати у необхідній кількості води. Що це означає? При виробництві протеїну Instant був використаний ряд технологічних прийомів та методів для досягнення рівномірного розподілу сироваткового білка та амінокислотного профілю у всьому об’ємі рідини. Покращені смакові властивості та досягнуто зменшення утворення піни під час змішування суміші із рідиною. Повна розчинність в рідині без докучливих грудочок.

Єдиним джерелом протеїну у WPC80.eu служить концентрат сироваткового білка молока, що вважається найкращим протеїном серед білкових препаратів. WPC80.eu не містить білків рослинного походження, зокрема соєвого протеїну, які менш цінні для атлетів силових видів спорту і культуристів. Виробник гарантує реально високий вміст білка та повну відповідність складу заявленому на упаковці. В подібних продуктах головним пріоритетом для забезпечення якості продукції, як на етапі досліджень, так і при виробництві, починаючи з сировини і до готового продукту на прилавку є відсоток білка (головна характеристика протеїнових добавок) тому компанія OstroVit веде контроль за відсотковим вмістом білка у WPC80.eu.

OstroVit WPC80.eu не відноситься до препаратів «збагачених» глютамін пептидом. Джерело глютамінових пептидів є гідролізована пшенична клейковина, яка не сполучається з протеїновими добавками з високим вмістом білка. Введення в протеїнову суміш глютамінової пептидів дозволяє знизити вартість препарату, але призводить до зменшення вмісту цінного білка, що, на думку компанії OstroVit, є неприпустимим компромісом для дійсно якісного продукту для атлетів.

Особливості Instant WPC80.eu:

  • швидке зростання сили і маси
  • приємний смак і оптимальна ціна
  • висока концентрація білка
  • швидке відновлення після травм
  • джерелом протеїну служить концентрат сироваткового білка молока

Склад:

концентрат сироваткового білка молока WPC80 (виробник Ostrowia "Milkiland" Sp. z o.o.), смакова добавка**, сукралоза (підсолоджувач)**, стевіол-глікозиди (підсолоджувач)**. В 100 грамах міститься - 17,79 г амінокислот BCAA з розгалуженим ланцюгом.

**Інгредієнти, що використовуються у продукті з смаковою добавкою.

Рекомендації щодо застосування:

для приготування однієї порції змішайте 30 г препарату (2.5 мірної ложки) з 100-250 мл води або знежиреного молока. Приймати 2-3 рази на день: вранці після пробудження, до тренування і після тренування. Випити відразу після приготування.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 30 g (1 порція)
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ 533 kJ / 126 kcal (6.34 %*)
ЖИРИ 2.18 g (3.12 %*)
> В ТОМУ ЧИСЛІ НАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ 1.41 g (7.05 %*)
ВУГЛЕВОДИ 3.12 g (1.205 %*)
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЦУКОР 1.32 g (1.46 %*)
БІЛОК 23.4 g (46.8 %*)
СІЛЬ 0.13 g (2.15 %*)
RWS - вихідна величина споживання (8400 kJ/2000 kcal) %*
АМІНОКИСЛОТНИЙ ПРОФІЛЬ ПРОДУКТУ
АМІНОКИСЛОТИ BCAA З РОЗГАЛУЖЕНИМ ЛАНЦЮГОМ 17.79 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ЛЕЙЦИН 8.28 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ІЗОЛЕЙЦИН 4.88 g
> В ТОМУ ЧИСЛІ ВАЛІН 4.63 g
SERINE / СЕРИН 4.21 g
ASPARTIC ACID / АСПАРАГІНОВА КИСЛОТА 8.04 g
TRYPTOPHAN / ТРИПТОФАН 1.20 g
ARGININE / АРГІНІН 2.02 g
GLUCINUM / ГЛІЦИН 1.45 g
HISTIDINE / ГІСТИДИН 1.44 g
THREONINE / ТРЕОНІН 5.52 g
ALANINE / АЛАНІН 3.81 g
PROLINE / ПРОЛІН 4.76 g
TYROSINE / ТИРОЗИН 2.44 g
PHENYLALANINE / ФЕНІЛАЛАНІН 2.64 g
LYSINE / ЛІЗИН 7.12 g
METHIONINE / МЕТІОНІН 1.72 g
CYSTEINE / ЦИСТЕЇН 1.32 g
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 30 g
Мірна ложка 13 g
Порцій в упаковці 75

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари