OstroVit CREATINE FIVE STARS 300g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
650 грн

Кількість

 

OstroVit Five Stars Creatine - унікальний багатокомпонентний комплекс з 5-ти різних форм креатину. Завдяки такій різноманітності форм креатину забезпечується висока ефективність і чудові результати. Creatine Five Stars ефективно стимулює ріст сили і м'язової маси завдяки підвищенні рівня креатинфосфату в м'язах. Висока концентрація цієї речовини в м'язових клітинах підсилює ресинтез аденозинтрифосфату (АТФ) і значно підвищує енергетичний потенціал м'яза. Допомагає м'язам більше працювати, і швидше відновлюватися. Щоб наростити м'язи, навантаження повинні збільшуватися! Додавання OstroVit Creatine Five Stars до режиму тренувань дозволяє спортсменам тренуватись інтенсивніше і уникати втоми, викликаючи зростання м'язів. OstroVit Creatine Five Stars активується, коли м'язи працюють!

OstroVit Creatine Five Stars включає в себе п'ять видів креатину: Creatine Monohydrate, HCL, Tri-Creatine Malate, Tri-Creatine Citrate, Creatine Pyruvate.

Моногідрат креатину (Creatine Monohydrate) є золотим стандартом креатину в бодібілдингу. Повна хімічна назва N-метил-гуанідо-оцтова кислота. Це кислота в комбінації з молекулою води утворює моногідрат креатину (також відомий як креатин моногідрат). За останні кілька років креатин моногідрат став найбільш поширеною формою анаболічних речовин. Ця порівняно недорога у виробництві спортивна добавка має лише одним недолік - вона засвоюється неповністю без належної транспортної системи, яка сприяє доставці креатину в м'язові клітини.

Креатин гідрохлорид (HCL) володіє більш високою розчинністю в жирах в порівнянні з класичним моногідратом креатину. Завдяки цьому він ефективніше проникає крізь клітинну мембрану всередину м'язової клітини. Цей вид креатину виявляється більш ефективним при менших дозуваннях, тому що ККД його засвоєння набагато вище, до того ж, він затримує набагато менше води.


Трикреатин малат (Tri-Creatine Malate) - це преміум креатин малат, який збільшує анаболічний і катаболічний ефект креатину, включає в себе три молекули креатину і одну молекулу яблучної кислоти (малата). Ця форма креатину дуже ефективно стимулює ріст сили й м'язової маси.

Трикреатин цитрат (Tri-Creatine Citrate) - це форма креатину, яка складається з молекул креатину, до яких приєднані молекули лимонної кислоти. Лимонна кислота - проміжна ланка циклу Кребса. Креатин в поєднанні з нею дає більше енергії м'язам, ніж креатин окремо. Працює як антикатаболік - зменшує розпад м’язової тканини.

Креатин піруват (Creatine Pyruvate) - поєднання креатину з піровиноградною кислотою - підтримує ріст і чисту м’язову масу, підтримує процес скорочення м’язової тканини та покращує працездатність організму.

Всі форми креатину, що входять в «Creatine Five Stars», доповнюють один одного і сприяють значному підвищенню спортивних результатів в бодібілдингу, пауерліфтингу та інших силових видах спорту. Креатин абсолютно безпечний для здоров'я і не чинить ніяких негативних побічних впливів.

Особливості Creatine Five Stars:

 • максимальний ріст м'язової тканини
 • підвищує нашу силу та витривалість
 • збільшує кількість фосфокреатину в м’язах
 • збільшує запаси енергетичного потенціалу
 • викликає затримку води в м’язових клітинах, створюючи ідеальне анаболічне середовище
 • бере активну участь у ресинтезі нашого глікогену
 • підтримує процес зменшення жиру в організмі
 • прискорює процес відновлення м’язів після тренувань
 • затримує процес втоми організму
 • захист серцево-судинної системи
 • надає захисний ефект на центральну нервову систему
 • позитивно позначається на атлетичній результативності

Склад:

креатин моногідрат, три-креатин малат, три-креатин цитрат, креатин гідрохлорид, креатин піруват, концентрат порошку чорної моркви, мальтодекстрин, ароматизатор, сукралоза, ацесульфам К.

Продукт може містити молоко (включаючи лактозу), сою, арахіс, інші горіхи, насіння кунжуту, овес, яйця, ракоподібні, рибу.

Рекомендації щодо застосування:

додайте 10 г (1.5 ложки) в 250-300 мл води або соку. У дні тренувань вживайте по одній порції на день після тренування. У дні без тренувань вживайте по одній порції на день після пробудження.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання. Біологічно активна добавка не може використовуватися в якості заміни харчування різноманітної дієти. Рекомендується збалансоване харчування і здоровий спосіб життя. Не вживайте, якщо у вас алергія на будь-які компоненти продукту. Продукт не повинен використовуватися дітьми, вагітними жінками і матерями, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
КОМПЛЕКС КРЕАТИНУ 6300 mg
КРЕАТИН МОНОГІДРАТ 3200 mg
ТРИКРЕАТИН МАЛАТ 1100 mg
ТРИКРЕАТИН ЦИТРАТ 1000 mg
КРЕАТИН ГІДРОХЛОРИД 500 mg
КРЕАТИН ПІРУВАТ 500 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ КРЕАТИН 4975 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 6.68 g
Порцій в упаковці 30
Маса нетто 300 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку