OstroVit COLEUS FORSKOHLII 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: знятий з виробництва
339 грн

Кількість

 

OstroVit Coleus Forskohlii - біологічно активна добавка натурального походження, що містить в собі екстракт кореня Колеус Форсколії. Використовується в медичних цілях і спорті.

Спектр ефектів форсколіна дуже широкий, що робить його бажаним для самих різних цілей, серед яких бодібілдинг - не виняток. Зростання м'язової маси, що пояснюється істотним підвищенням тестостерону. Даний ефект має під собою наукову основу, в зв'язку з проведеними дослідженнями. Розширення судин, яке викликає форсколін позитивно впливає на надходження в м'язи поживних речовин, а також підсилює ефект "пампінгу". Безсумнівно корисний для культуриста ефект - посилення засмаги, яке викликається підвищенням толерантності організму до дії ультрафіолету.

Форсколін проявляє свою дію на організм, головним чином, за рахунок активації ферменту - аденілатциклази, в результаті чого відбувається підвищення рівня цАМФ у внутрішньоклітинному просторі. цАМФ - це важливий і багатофункціональний передавач клітинних сигналів, які передають гормони і інші біохімічні медіатори. За допомогою цАМФ здійснюється зворотний зв'язок клітин осі гіпоталамус-гіпофіз. Таким чином, форсколін впливає на велику кількість процесів в організмі за рахунок вищеназваних посередників.

При підвищенні концентрації цАМФ йде зниження артеріального тиску, зменшення внутрішньоочного тиску, цАМФ перешкоджає агрегації тромбоцитів (знижує згортання крові), сприяє вазодилатації (розширення судин), бронходилатації (поліпшення дихання), і, що найголовніше для нас, збільшує секрецію гормонів щитовидної залози і прискорює ліполіз (спалювання жиру).

Активність форсколіна відносно щитовидної залози можна порівняти з ефектом тиреотропного гормону, і це дуже вражає. Але не тільки підвищення рівня гормонів щитовидної залози збільшує спалювання жиру, але і збільшення концентрації цАМФ активує протеїнкіназу, яка активує чутливу до гормонів ліпазу, відповідальну за спалювання тригліцеридів, які є будівельним матеріалом жирової тканини.

Сприяє збільшенню вироблення тестостерону, який, як ви всі знаєте, першорядний, якщо перед вами стоїть завдання набрати більше м'язової маси.

Недавні дослідження показали, що форсколін володіє додатковими механізмами дії, крім здатності стимулювати аденілатциклазу і цАМФ залежні процеси в організмі. Передбачається, що екстракт здатний змінювати транспорт деяких протеїнів через клітинну мембрану, які не пов'язані з каскадом реакцій, що включають цАМФ. В результаті цього модулюються нові трансмембранні сигнали, які активують багато інших ферментів.

Особливості Coleus Forskohlii:

  • збільшує продукцію тестостерону
  • приріст сухої м'язової маси
  • сприяє зниженню жирової маси тіла
  • підсилює ефект "пампінгу"
  • судинорозширювальний ефект
  • покращує живлення м'язів
  • підвищує стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання
  • відновлює периферичні нервові волокна

Склад:

стандартизований індійський екстракт кореня Coleus Forskohlii (10% / DER 25:1), наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, фосфат кальцію, крохмаль); речовини, що запобігають злипання (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1 таблетку) в день.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
> В ТОМУ ЧИСЛІ ФОРСКОЛІН (10%) 20 mg
АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 2 tabs (1 порція)
ЕКСТРАКТ СПІРУЛІНИ 200 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 54 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари