OstroVit CLA 1000 30 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
101 грн 160 грн

Кількість

 

OstroVit CLA 1000 біологічно активна добавка високої якості на основі лінолевої кислоти (CLA). Натуральна речовина, яка представляє собою набір жирних кислот. Жирні кислоти, що входять до складу, містять кілька незамінних елементів, необхідних людському організму для повноцінної життєдіяльності. OstroVit CLA 1000 призначений для фізично активних людей, які прагнуть знизити масу тіла або застосовують дієту.

В останні роки CLA широко застосовується в бодібілдингу. При регулярній фізичній активності і тренуваннях включення в раціон CLA допомагає швидко і ефективно наростити м'язову масу, зменшити кількість підшкірного жиру і збільшити відсоток сухої м'язової маси, швидкість обміну речовин. Відмінно розщеплює жири, в тому числі ті, які відкладаються всередині живота. М'язи спалюють жир, також сприяючи прискореному метаболізму. Це, безумовно, плюс для будь-якого спортсмена, який прагне знизити вагу і поліпшити будову тіла.

Вживання лінолевої кислоти перешкоджає розвитку раку простати, прямої кишки, молочних залоз. При її вживанні зменшуються симптоми астми, хворому стає легше дихати. КЛК має антиканцерогенні властивості, бореться з будь якими ознаками гіперчутливості. Цим і пояснюється така висока популярність лінолевої кислоти в спорті, особливо серед культуристів.


В останні роки спостерігається зменшення лінолевої кислоти в харчових продуктах. У яловичині, отриманої в промисловості, КЛК значно менше, ніж в м'ясі тварин, вирощених на фермах. Така ж тенденція спостерігається і в молочній продукції. Тому харчові добавки на основі лінолевої кислоти набули неабиякої популярності.

Кон'югована лінолева кислота є потужним антиоксидантом, антиконцирогеном і антикатаболітом, а також стимулятором імунної системи. Дефіцит КЛК може бути значущою причиною ожиріння, так широко розповсюдженого в наш час. Будучи ефективним антиоксидантом, КЛК за допомогою інших механізмів перешкоджають розвитку раку.

Особливості CLA 1000:

 • знижує ризик серцево-судинних захворювань
 • надає протизапальну дію
 • покращує мінералізацію кісток
 • гальмує розвиток атеросклерозу
 • збільшує швидкість обміну речовин
 • активізація зростання м'язової маси
 • зменшення жирового прошарку в організмі людини
 • знижує рівні холестерину і тригліцеридів
 • скорочує ризик харчових алергічних реакцій
 • гальмує розвиток цукрового діабету II ступеня
 • сприяє зміцненню імунітету в цілому

Склад:

додаткові інгредієнти: желатин, вологоутримуючий гліцерин, вода.

Лабораторні висновки:

Мікробіологічні тести

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1 капсула) 3 рази в день, бажано після їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 caps (1 порція)
КОН'ЮГОВАНА ЛІНОЛЕВА КИСЛОТИ CLA 1000 mg
> В ТОМУ ЧИСЛІ CLA 800 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 caps
Порцій в упаковці 30
Маса нетто 38 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку