OstroVit BCAA MAX INSTANT 400g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: відсутній
399 грн 513 грн

Кількість

 

OstroVit Instant BCAA Max спортивна харчова добавка спеціалізованої дії та підвищеної ефективності. Містить амінокислоти Instant BCAA, які забезпечують відмінну розчинність цього продукту, а їх властивість покращує процес відновлення м'язів після важкого тренування, збільшення синтезу білка і більш сильний захист від катаболізму м'язів.

Інстанізована формула BCAA забезпечує можливість суспендувати у необхідній кількості води. Що це означає? При виробництві Instant BCAA Max був використаний ряд технологічних прийомів та методів для досягнення рівномірного розподілу амінокислот у всьому об’ємі рідини. Застосовують в тих випадках, коли до складу входять тверді речовини мало- або практично нерозчинні у воді. Не розчинність в даній категорії спортивного харчування це гарантія найвищої якості амінокислот BCAA.

Крім амінокислот з розгалуженим ланцюгом склад продукту збагачений L-глютаміном, бета-аланіном, L-тирозином, L-триптофаном, які в поєднанні утворюють ідеальний професійний "відновлювач". ВСАА пригнічують м'язовий катаболізм, проявляють анаболічний та збільшують синтез білка. Вони є джерелом енергії під час тривалих тренувань і зменшують втому у всіх її проявах після занять в тренажерному залі.

Глютамін стимулює синтез білка в м'язах, знижує м'язовий катаболізм під час тренувань підвищує витривалість, доповнюючи знижений рівень глікогену, а також знижує час відновлення м'язів після тренування. Підтримує процеси концентрації, уваги і підвищує ефективність процесів пам'яті. Триптофан є попередником серотоніну - гормону, який відповідає за підтримання позитивного психічного стану, покращує настрій, зменшує перепади настрою, запобігає депресії тобто знижує симптоми стресу. Тирозин є одним з найбільш важливих факторів, відповідальних за вивільнення гормону росту, що відповідає за ріст м'язів і зменшення жиру. Бета-аланін збільшує силу і витривалість, таким чином, дозволяє подовжити та підтримувати високий рівень інтенсивності під час тренування.

OstroVit Instant BCAA Max це інноваційний продукт для атлетів, які систематично піддають себе фізичним навантаженням, хочуть збільшити силові показники, витривалість та забезпечити ефективне тренування. Добавка рекомендується для спортсменів професіоналів та любителів.

Особливості Instant BCAA Max:

 • стимулює анаболічні процеси організму
 • інгібує катаболізм (розпад м'язової тканини)
 • підсилює процес відновлення м'язів після фізичних навантажень
 • сприяє росту м'язів
 • стимулює зменшення жиру
 • підвищує витривалість під час тренування
 • затримує ріст розумової втоми під час вправ на витривалість
 • запобігає перетренованості під час тривалої серії тренувань
 • покращує пам'ять і концентрацію
 • покращує настрій
 • підвищує стійкість до стресу

Склад:

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, L-глютамін, бета-аланін, цитрулін малат, L-тирозин, L-триптофан, ароматизатор, регулятор кислотності - лимонна кислота, підсолоджувачі сукралоза, стевіоглікозіди.

Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 10 г (3 ложки) змішують з 100-150 мл води або вашого улюбленого соку. У дні тренувань пити дві порції в день, одину відразу після пробудження, а другу порцію після тренування. В дні без тренувань пити одну порцію після пробудження.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 3500 mg
L-ISOLEUCINE / L-ІЗОЛЕЙЦИН 1750 mg
L-VALINE / L-ВАЛІН 1750 mg
L-GLUTAMINE / L-ГЛЮТАМІН 1000 mg
BETA ALANINE / БЕТА АЛАНІН 660 mg
CITRULLINE MALATE / ЦИТРУЛІН МАЛАТ 420 mg
TRYPTOPHAN / ТРИПТОФАН 200 mg
L-TYROSINE / L-ТИРОЗИН 220 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 3.3 g
Порцій в упаковці 40

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари