OstroVit BCAA INSTANT 400g

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: відсутній
355 грн 406 грн

Кількість

 

OstroVit BCAA Instant високоякісна спортивна харчова добавка, до складу якої входять амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюжками (BCAA), в оптимальному співвідношенні 2-1-1. Добавка, що містять амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, широко застосовуються атлетами, особливо в силових видах спорту.

Інстанізована формула BCAA забезпечує можливість суспендувати у необхідній кількості води. Що це означає? При виробництві BCAA Instant був використаний ряд технологічних прийомів та методів для досягнення рівномірного розподілу амінокислот у всьому об’ємі рідини. Застосовують в тих випадках, коли до складу входять тверді речовини мало- або практично нерозчинні у воді. Не розчинність в даній категорії спортивного харчування це гарантія найвищої якості амінокислот BCAA.

Ці амінокислоти дуже бажані в раціоні спортсменів, тому що вони придушують м'язовий катаболізм, мають анаболічні властивості і покращують синтез білка. BCAA можуть також виступати в якості джерела енергії під час тривалих тренувань. Стимулюють вироблення глюкози з оксиду азоту в процесі глюконеогенезу, в результаті довгострокової фізичної діяльності. Це дозволяє правильно та безпечно виконувати вправи, завдяки постійній подачі енергії, без використання м'язових запасів глікогену.


Крім того, вони знижують розумову втому після фізичних навантажень, за рахунок зменшення кількості триптофану в крові, це призводить до зменшення концентрації гормону серотоніну, відповідального за сонливість і втому. Стимулюють спалювання підшкірного жиру, сприяють рельєфності тіла та покращують загальний стан організму.

OstroVit BCAA Instant ідеальне рішення для спортсменів, які регулярно піддають свій організ фізичним навантаженням, хочуть покращити силові показники та витривалість.

Особливості Instant BCAA:

  • має антикатаболічні властивості
  • стимулює анаболічні процеси в організмі
  • регенерація м’язової тканини
  • позитивний вплив на відновлення м'язів  після тренування
  • збільшує витривалість м'язів
  • стимулює зменшення жирових відкладень
  • забезпечує витривалість при тривалому фізичному навантаженні
  • знижує розумову втому після фізичних навантажень
  • джерело незамінних амінокислот, необхідних речовин, які організм змушений отримувати з їжі, так як не в змозі самостійно їх синтезувати
  • 35% маси м'язової тканини припадає на амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюжками, що робить цей продукт виключно важливим

Склад:

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, регулятор кислотності - лимонна кислота, ароматизатор, підсолоджувач сукралоза.

Рекомендації щодо застосування:

одну порцію 10 г (3 ложки) змішують з 100-150 мл води або вашого улюбленого соку. У дні тренувань пити дві порції в день, одину відразу після пробудження, а другу порцію після тренування. В дні без тренувань пити одну порцію після пробудження.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 10 g (1 порція)
L-LEUCINE / L-ЛЕЙЦИН 2320* / 2295** / 2283*** / 2342**** / 2270***** mg
L-ISOLEUCINE / L-ІЗОЛЕЙЦИН 4639* / 4589** / 4565*** / 4684**** / 4539***** mg
L-VALINE / L-ВАЛІН 2320* / 2295** / 2283*** / 2342**** / 2270***** mg
версія "Cherry" *
версія "Cola" **
версія "Green Apple" ***
версія "Mango" ****
версія "Watermelon" *****
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 10 g
Мірна ложка 6 g
Порцій в упаковці 40

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку