OstroVit AMINO 1250 120 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
178 грн 200 грн

Кількість

 

Амінокислоти - це будівельний матеріал для спортсмена. Виконують багато різних функцій в організмі людини, такі як відновлення, отримання додаткової енергії, набір м'язової маси та інше. Для бодібілдерів і атлетів найціннішими вважаються здатність амінокислот відновлювати м'язові тканини, а також, будучи будівельним матеріалом, сприяти зростанню і розвитку мускулатури тіла. Не дивно, що амінокислоти стали основними "гравцями" в спортивних харчових добавках і викликають величезний інтерес серед бодібілдерів.

OstroVit Amino 1250 це абсолютно унікальний амінокислотний комплекс, який є джерелом високоякісного білка молочної сироватки. Він містить суміш з восьми незамінних амінокислот, які організм не в змозі синтезувати самостійно. Це забезпечує необхідний анаболічний і антикатаболічний ефекти. Amino 1250 мають великий вплив на відновлення м'язової тканини після інтенсивних тренувань. Amino 1250 є важливим доповненням для будь-якого спортсмена, забезпечуючи його необхідними амінокислотами.

Amino 1250 мають максимально сильний склад, включаючи ВСАА, аргінін, гліцин, пролін, аланін. При прийомі амінокислот відбувається стимулювання процесів метаболізму, що змушує Ваші м'язи рости прямо на «очах». Ці амінокислоти швидко надходять в кров, вони допомагають підтримати позитивний азотний баланс, підсилюють анаболізм для подальшого м'язового росту і навіть дозволяють скоротити запаси зайвого підшкірного жиру.

Особливості Amino 1250:

  • знижує катаболізм
  • високий вміст білка
  • знижує втому м'язів
  • максимально швидкий набір виключно сухий м'язової маси
  • підтримує оптимальний рівень балансу азоту в крові
  • прискорює процеси відновлення м'язів

Склад:

cироватковий білковий концентрат (з молока), фосфат кальцію (наповнювач), стеарат магнію (запобігає злипанню), колоїдний діоксид кремнію (запобігає злипанню).

Рекомендації щодо застосування:

у дні тренування: 1-2 порції до тренування, 1-2 порції після тренування. У дні відпочинку: 1-2 порції з ранку одразу після пробудження.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 5 tabs (1 порція)
КОНЦЕНТРАТ СИРОВАТКОВОГО БІЛКА 6250 mg
ГЛЮТАМІНОВА КИСЛОТА 1110 mg
АСПАРАГІНОВА КИСЛОТА 651 mg
L-ЛЕЙЦИН 636 mg
L-ЛІЗИН 562 mg
L-ТРЕОНІН 425 mg
L-ПРОЛІН 370 mg
L-ІЗОЛЕЙЦИН 369 mg
L-ВАЛІН 341 mg
L-СЕРИН 311 mg
L-АЛАНІН 310 mg
L-ФЕНИЛАЛАНІН 200 mg
L-ТИРОЗИН 171 mg
L-АРГІНІН 151 mg
L-ЦИСТЕЇН 141 mg
L-МЕТІОНІН 132 mg
L-ТРИПТОФАН 116 mg
L-ГЛІЦИН 112 mg
L-ГІСТИДИН 107 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 5 tabs
Порцій в упаковці 24
Маса нетто 180 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку