Доставка

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка по всій території України відбувається кур'єрською службою Нова Пошта, Justin та Укрпошта. Замовлення, які оформлені до 15:00 передаються кур'єрській службі в цей же день. Орієнтовні терміни доставки замовлення становлять від 1-го до 3-х робочих днів, залежно від населеного пункту, де Ви проживаєте. Доставку оплачує покупець.

Для отримання посилки Вам необхідно мати при собі документи, що засвідчують вашу особу та знати номер ТТН (товарно-транспортна накладна), який Ви отримаєте смс повідомленням або електронним листом після відправлення замовлення.

Замовлення необхідно забрати протягом 4-х робочих днів після його прибуття на відділення служби Нова Пошта, після закінчення 4-х денного терміну замовлення буде відкликане.

ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ 

Доставка товарів на склад транспортної компанії Нова Пошта безкоштовна, якщо відповідає таким вимогам: загальна вартість замовлення перевищує 1000 гривень та здійснена попередня оплата. Відправка товарів  на відділення транспортної компанії з оплатою при отриманні (накладний платіж) здійснюється за рахунок замовника.

Відстежити посилку або розрахувати орієнтовну вартість доставки оплаченого замовлення ви можете за допомогою віджетів:

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка

Розрахунок вартості
доставки

грн
Вартість доставки
вагою кг
Детальний розрахунок
Вибачте!З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки